Facebook Google+ Twitter

Metamorfoza Pałacu Kultury i Nauki

Farma strusi zamiast Sali Kongresowej? Czemu nie! Rusza akcja mająca radykalnie zmienić wizerunek budowli, która od lat wzbudza kontrowersje wśród mieszkańców Warszawy i nie tylko. Makieta Pałacu Wszystkich Polaków wkrótce stanie w centrum stolicy!

Jak dołączyć do przebudowy? Wystarczy wejść na stronę http://nk.pl/palac, sprawdzić, która część Pałacu Kultury jest właśnie zmieniana i zlecać, zlecać, zlecać...
Tor gokartowy przed wejściem głównym? Być może. Biuro Smoka Wawelskiego zamiast Muzeum Techniki? Czemu nie? Eko-wiatrak zamiast iglicy? Sam zdecyduj! A jeśli masz własny pomysł na przebudowę PKiN, podziel się nim z innymi. Być może wkrótce będziesz mógł sfotografować się na tle Pałacu przyszłości, który sam współtworzyłeś!

- Naszą akcją chcemy pokazać, że na Oferii można zlecić prawie wszystko. Puszczając wodze fantazji możemy stworzyć Pałac Wszystkich Polaków na miarę XXI wieku - mówi Krzysztof Jagodziński, Dyrektor Zarządzający serwisu Oferia.pl, organizatora akcji.

Uczestników akcji czekają trzy tygodnie szalonych zleceń podzielonych na dziesięć etapów - każdy z nich trwa dwa dni i dotyczy innego elementu budowli (od wejścia głównego aż po iglicę). Zmiany w wirtualnym projekcie Pałacu są wprowadzane na bieżąco, a końcowy efekt pozostaje w rękach internautów. Czy Polacy potrafią „pójść na całość”? Wkrótce się przekonamy. Na pierwszy ogień idzie wejście główne do PKiN.

Ale to nie wszystko! Makieta Pałacu Wszystkich Polaków wkrótce stanie w centrum stolicy, zostanie także przekazana władzom miasta. - Kto wie, może któryś z elementów spodoba się tak bardzo, że zostanie wcielony w życie - dodaje Jagodziński.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.