Facebook Google+ Twitter

Metasoma z Londynu, Immortal Dreams, Komandos grają w Żyrardowie

Lubisz ciężkie brzmienia? Zapraszamy na koncert zespołu Metasoma z Londynu, Immortal Dreams z Żyrardowa, Komandos z Warszawy już 30 kwietnia w Centrum Kultury w Żyrardowie!

. / Fot. mat. promocyjneMetasoma została założona w 2009 roku w Londynie przez Michała Sędzielewskiego (gitara rytmiczna) i Voytka Golbiaka (gitara prowadząca). Na ostateczny skład pięcioosobowego zespołu złożyli się muzycy z czterech różnych państw: Polski, Anglii, Francji i Rumunii. Zespół w unikalny sposób łączy w swoim brzmieniu rock&roll'a z heavy metalem. Metasoma w unikalny sposób łączy w swoim brzmieniu szeroko pojętą muzykę rockową oraz heavy metalową. Metasomę charakteryzują ciężkie gitarowe riffy współbrzmiące z niskimi dźwiękami generowanymi przez gitarę basowa oraz precyzyjnym 'groove' na bębnach. Na uwagę zasługuje również melodyjny wokal, który intensywnie przedziera się przez dźwięki instrumentów. Metasoma przez kolejne lata dużo koncertowała i pracowała nad pełnym debiutem. We wrześniu 2014 roku ukazał się długo oczekiwany przez zespół oraz liczne grono fanów krążek „Mirror Of Life”. Po wydaniu debiutanckiej płyty zmienił się skład grupy. Do zespołu dołączyli kolejno: Hugo Terva (perkusja), Ben "Agro" Spooner (gitara basowa) oraz nowy frontman Vlad A. Iancu. W wyżej wymienionym składzie kapela występuje w Polsce w ramach trasy Dead Happy Tour 2016.
Plakat / Fot. mat. promocyjne
Podczas wiosennej trasy w Polsce, w roli Gościa Specjalnego, najczęściej towarzyszyć im będzie kapela Immortal Dreams z Żyrardowa (www.facebook.com/ImmortalDreams), która wystąpiła z nimi 27/04 w Poznaniu, a zagra jeszcze 29/04 w Skarżysko-Kamiennej, 30/04 w Żyrardowie oraz 01/05 w Chełmie. Prócz tego gośćmi Metasomy będą zespoły: Skrzydlaści, Dead Insemination, Aim Limit, Elizabeth, Komandos, Nine 69 Bricks, Isilgate, A.R.D, Mad Pilots, Atom Heart, Drummer's Nine Cats oraz Gypsy Caravan & Ultima.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.