Facebook Google+ Twitter

Mężczyzna rzucił się pod pociąg. Zginął na miejscu

47-letni mężczyzna rzucił się pod jadący pociąg TLK "Przemyślanin". Maszynista nie mógł nic zrobić. Mężczyzna zginął na miejscu.

Jak informuje gazeta.pl, do wypadku doszło pod Rawiczem po godz. 5. Mężczyzna wszedł pod pociąg relacji Przemyśl - Świnoujście. Maszynista nie mógł nic zrobić - nie mógł zatrzymać w miejscu 80-tonowego pojazdu. 47-letni mężczyzna zginął na miejscu. Prawdopodobnie było to samobójstwo - tak uważa Włodzimierz Selerski ze straży ochrony kolei.

Strażnicy kolei podróżujący pociągiem poinformowali, że udało się zidentyfikować ofiarę. To 47-letni mieszkaniec Rawicza. Na razie nie wiadomo dlaczego rzucił się pod pociąg. Tragiczną śmierć mężczyzny bada policja i prokuratura.

Tragedia spowodowała poważne utrudnienia na bardzo ważnej trasie do Poznania. Trasą przez Rawicz kursuje wiele pociągów, w miejscu wypadku na odcinku między Rawiczem, a Bojanowem do godz. 6 nie mógł przejechać żaden pociąg. Po godz. 6 pociągi mogły poruszać się wahadłowo jednym torem, a sam pociąg, pod który rzucił się mężczyzna, musiał poczekać do przyjazdu śledczych.

Opóźnienia miały pociągi m.in. z Leszna, Kościana, Czempinia czy Mosiny. Przykładem może być pociąg, który wyrusza ze stacji Rawicz o godz. 7.08. Do Poznania dotarł z 80-minutowym opóźnieniem.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.