Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1478 miejsce

Mężczyzna zjedzony przez anakondę? Discovery wyemituje kontrowersyjny program

Discovery Channel w programie "Eaten Alive" pokaże jak reżyser filmów przyrodnicznych Paul Rosolie zostaje zjedzony "żywcem" przez potężną anakondę.

 / Fot. youtube/print screenPaul Rosolie to 26-letni podróżnik i filmowiec, znawca Amazonii. W zrealizowanym przez Discovery programie "Eaten Alive", jak zapowiadają twórcy, będziemy mogli zobaczyć jak potężna anakonda zjada "żywcem" Rosolie'a. W tym celu podróżnik zostanie ubrany w specjalny kombinezon, który ma go ochronić przed sokami trawiennymi węża. Do nogi ma przyczepioną linę za pomocą której mężczyzna zostanie wyciągnięty z brzucha anakondy.

Zobacz też: W Krakowie przejdzie marsz w obronie zwierząt. Mieszkańcy chcą ukarania truciciela psówPomysł wyemitowania odcinka nie spodobał się obrońcom praw zwierząt. Na stronie change.org petycję nawołującą Discovery do odwołania premiery programu podpisało około 500 osób. Zdaniem obrońców zwierząt, anakondzie grozi śmierć, ponieważ szerokość ramion dorosłego człowieka nie jest dostosowana do wielkości układu pokarmowego węża - czytamy na interia.pl.

Jak podkreśla Frank Indiviglio, który współpracował z Bronx Zoo w rozmowie z Businessinsider.com, Paul Rosolie nie zrealizuje swojego planu bo jest to po prostu "niemożliwe". Przede wszystkim dlatego, że w brzuchu anakondy nie ma świeżego powietrza, więc podróżnik nie miałby czym oddychać. Poza tym, wyjść z brzucha anakondy można wyłącznie po rozcięciu korpusu gada, a jak podkreśla Indiviglio, Discovery na taki krok raczej się nie zdecyduje - podaje gazeta.pl.

Program "Eaten Alive" zostanie wyemitowany 7 grudnia.

Zobaczcie zwiastun:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Zainteresować Discovery to nie jest niemożliwe. Tym bardziej w kraju, gdzie Biuro Spraw Wewnętrznych Policji nie może przyjąć nośników z zapisem zabetonowania dłużnika, bo taki przedmiot może być łapówką. Nawet syta anakonda zapytałaby po co wymyślono pokwitowania?

Komentarz został ukrytyrozwiń

W sprawie ginących ludzi i wyciętych organach do transplantacji a skóry i kości porzuconych w lasach jakoś nie protestują? czy Człowiek jest gorszy od zwierzęcia?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.