Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5452 miejsce

Mężczyźni mają gorzej!

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-07-05 10:50

Już od dłuższego czasu obserwuję wysyp opinii, w których kobiety ubolewają nad swoim losem. Są pokrzywdzone, dyskryminowane, nierozumiane. W porównaniu do mężczyzn wiodą marne życie. Co ja o tym myślę? Nieprawda! To mężczyźni mają gorzej!

 / Fot. Tomasz TomaszewskiZewsząd atakują nas żale kobiet. Czują się pokrzywdzone niemal we wszystkich sferach życia - fizycznie, w seksie, prawnie, społecznie itp. Kiedy to słyszę od razu otwiera mi się nóż w kieszeni. Czy Wy, drogie Panie, przynajmniej próbujecie czasem wczuć się w rolę współczesnego mężczyzny? Gdybyście chociaż raz spróbowały tego dokonać od razu musiałybyście przyznać, że wcale nie macie gorzej. Wręcz przeciwnie - macie zdecydowanie lepiej! A jeśli nie potraficie tego zrobić, bo przez swoją ignorancję tak mało wiecie o płci przeciwnej, to mam nadzieję, że poniższe akapity raz na zawsze Wam to uświadomią.

Ten przeklęty okres!


Koronnym dowodem na to, że kobiety mają gorzej jest cykl miesiączkowy i związane z nim bóle oraz wahania hormonów. Powiem Wam, drogie Panie, że sam chciałbym pocierpieć kilka dni w miesiącu, a przez resztę czasu mieć spokój. Tak jednak nie jest. Bez przerwy muszę się zmagać z nadwyżką w produkcji plemników, ciągłym nienasyceniem. Tak, hormony w nas też buzują! I to nie raz na miesiąc a przez cały czas. Zmaganie z napięciem nie jest proste. Efekt? Ciągłe rozdrażnienie, niemożność skupienia, czasem totalne obezwładnienie umysłowe. A co jeśli nie nastąpi zaspokojenie? Genitalia nas też mogą zaboleć. Nie raz a porządnie jak u Was, ale takim nieprzerwanym, niewielkim, niezwykle irytującym bólem. Nie będę już tu nawet wspominać jak nasz ukochany hormon, testosteron, nierzadko skłania do idiotycznego, nieracjonalnego zachowania. Co więc jest gorsze? Ból i huśtawka raz w miesiącu, czy ciągła walka?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (34):

Sortuj komentarze:

Podobalo mi sie, z przyjemnoscia przeczytalam. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 10.07.2009 21:54

Piorę, sprzątam, gotuje i jest OK !!! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo dobry tekst. Aż szkoda bo sam miałem ochotę poruszyć ten temat :).
Ogólnie jestem za równouprawnieniem i nieraz szlag mnie trafia kiedy słyszę bzdury jakie wygadują niektóre feministki. Zwłaszcza zabawna jest sytuacja kiedy gada taka o równości, a potem się obraża że facet nie chce jej przepuścić w drzwiach/ustąpić miejsca itp.
Nie zgodzę się z tym że faceci mają gorzej. Pamiętajcie jednak szanowne Panie, że nie tylko wy macie ciężko.
W końcu jeśli co 15 sekund, niezależnie od sytuacji myślimy o seksie potrafi to być nieco uciążliwe (choć na pewno uciążliwe w inny sposób niż wasze dolegliwości :) ).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zgadzam się z większością twoich poglądów, ale niektóre są przesadzone.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dokładnie tak, Jadwigo, dzięki:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani A. nie "kazała ocenzurować" lecz - jak rozumiem, prosiła o nie uzywanie jej nazwiska. Do czego - w kontekście (całej) wypowiedzi pana Z. miała pełne prawo.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 06.07.2009 06:01

Paweł Zaręba Wczoraj 22:30

"Dziwne, Pani A. nakazała ocenzurować moja wypowiedź."

Ja też jestem ciekaw dlaczego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 06.07.2009 01:58

Jolu, naszą twórczość docenią po śmierci ;) Tak było z wszystkimi wielkimi mistrzami pióra - za życia niedoceniani, po zgonie wywyższeni :P Tyle, że... na razie mi nie spieszno do trumny. Mogę jeszcze trochę na zachwyt czytelników poczekać :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 06.07.2009 01:01

Jolu, Jolu, Jolu... Przecież właśnie o tym jest ten artykuł :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kobiety są z Wenus a mężczyżni z Marsa..i stąd to wszystko:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.