Facebook Google+ Twitter

"Mężczyźni obnażeni do cna" - w bestsellerowym poradniku Davida Zinczenki

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-03-17 09:37

Co sprawia, że mężczyźni się zakochują? Czego oczekują w sypialni? Co jest nie tak, kiedy mówią, że "wszystko w porządku"?

Okładka / Fot. REBISCo sprawia, że mężczyźni się zakochują? Czego oczekują w sypialni? Co jest nie tak, kiedy mówią, że "wszystko w porządku"? Już 23 marca trafi do księgarń książka Davida Zinczenki MĘŻCZYŹNI, MIŁOŚĆ I SEKS, w której znajdziecie odpowiedzi na te i wiele innych niby prostych, a jednak czasami kłopotliwych pytań.

Mężczyźni obnażeni do cna!

"Każda kobieta powinna mieć
ten niezwykle szczery poradnik, który wyjaśnia ze szczegółami, co się dzieje w głowie faceta zakochanego, podnieconego lub będącego gdzieś między jednym a drugim stanem" - redakcja "Cosmopolitan".

Opierając się na wynikach badań oraz szczerych rozmowach z setkami ochotników obu płci,
autor stworzył z myślą o kobietach wspaniały, pełen humoru poradnik, który odziera stworzenie zwane mężczyzną z tajemnic i szczegółowo wyjaśnia jego zachowanie, sposób myślenia i potrzeby w związku. Ta zabawna i wnikliwa książka dotyka wszystkich etapów znajomości oraz wszelkie trudności związane z dzieleniem życia z inną osobą. Poza tym udziela krótkich, ale cennych rad zebranych w kategorie: "Jak rozmawiać z mężczyzną", "Męskość okiełznana", "Mężczyzna bez tajemnic" i "Męskie dziwactwa".


DAVID ZINCZENKO jest redaktorem naczelnym amerykańskiej "Men’s Health", autorem The Abs Diet, jest także częstym gościem programu telewizyjnego Today, gdzie wypowiada się na tematy związane z mężczyznami i związkami międzyludzkimi. W 2003 roku magazyn
"People"
uznał go za jednego z „50 najbardziej pożądanych kawalerów”.

TED SPIKER wykłada dziennikarstwo na University of Florida i okazjonalnie pisuje artykuły dla "Men’s Health". Mieszka w Gainesville w stanie Floryda.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.