Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4694 miejsce

Mężczyżni. Odparzone pośladki, obtarte uda

Nie wiem co noszą mężczyźni w te 30 stopniowe upaly, bo każde gacie, majtki (slipy, bokserki) ubrane przeze mnie odparzają mi pośladki i obcierają uda już po pół, góra godzinie.

Wszystkie te gacie odparzają i obcierają w temperaturach powyżej 30 stopni. / Fot. Grzegorz SadowskiZe względów erogennych (seksualnych) skóra na pośladkach i wewnętrznych stronach ud kobiet, ale także i mężczyzn jest wyjątkowo delikatna. To w połączeniu z ponad 30 stopniowymi upałami i ofertą męskich "niewymownych" gaci i majtek (stosownych raczej na zimną jesień, lub zimę), prowadzi do bolesnych odparzeń i obtarć.

Producenci bielizny zadbali o kobiety, oferując im gacie, majtki tak delikatne jak mgiełki, zapominając całkowicie o ofercie letnich gaci, majtek dla mężczyzn. Naprawdę nie wiem co noszą mężczyźni w te 30 stopniowe upały, bo każde gacie, majtki ubrane przeze mnie odparzają mi pośladki i obcierają uda już po pół, góra godzinie.

Slipy, bokserki, wszystkie odparzają i obcierają. Może rzeczywiście Zapytałem się znajomych mężczyzn co noszą pod spodniami, spodenkami w takie upały. Okazało się, że wielu mężczyzn nosi po prostu "damską bieliznę", lub niczym Szkoci zamiast majtek, długie cienkie podkoszulki bezrękawniki zakrywające genitalia. Niektórzy poszli jeszcze dalej (w naśladowaniu Szkotów), ucinając górę podkoszulek bezrękawników, obszywając i wstawiając gumkę, zamieniając podkoszulkę w mini spódniczkę zakrywającą genitalia.

Może te mini spódniczki, to będzie przebój mody w bieliźnie męskiej na następne lata, jednak chyba wolelibyśmy aby producenci bielizny męskiej, (w większości kobiety), zadbały wreszcie o wygodę swoich mężczyzn i zaprojektowały męskie gacie, majtki niczym mgiełki (w nawiązaniu do damskiej bielizny). Chcielibyśmy wkładając slipy, czy bokserki, mieć pewność, że nawet po dwóch godzinach intensywnego spaceru (po sklepach ze swoją wybranką), nie nabawimy się odparzeń i obtarć.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Rada :
- schudną
-kupić gacie z bawełny, stylon jest stylowy na plaży

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zestaw gaci na lato?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.