Facebook Google+ Twitter

Mężczyźni wolą Facebooka

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-01-14 14:19

Aż 60% mężczyzn częściej korzysta z serwisu Facebook o poranku. Popijając poranną kawę panowie dzielą się ze swoimi znajomymi różnymi informacjami, zdjęciami czy ciekawymi artykułami, które znaleźli w sieci.

Aż 60% mężczyzn częściej korzysta z serwisu Facebook o poranku. Popijając poranną kawę panowie dzielą się ze swoimi znajomymi różnymi informacjami, zdjęciami czy ciekawymi artykułami, które znaleźli w sieci. Teraz mogą to robić z jeszcze większą przyjemnością, delektując się Latte w Starbucks®. W tygodniu od 12.01 do 16.01 każda zakupiona do godziny 11:00 Latte będzie o 3 zł tańsza.

Więcej mężczyzn (60%) niż kobiet (40%) udostępnia na Facebooku różne informacje z rana. Jak pokazują badania IRCenter.com przeprowadzone dla marki Starbucks®, poniedziałek, wtorek i środa są dniami, w ciągu których Polacy najczęściej publikują wpisy odnoszące się do przeżywanego poranka. W tych dniach rośnie rola serwisów Facebook i Twitter. Podczas weekendu o porannych przeżyciach informuje się głównie za pośrednictwem serwisu Instagram. Kobiety i mężczyźni podobnie korzystają z Twittera o porannej porze. Badania przeprowadzone przez IRCenter.com dla Starbucks® wskazują, że 49% kobiet umieszcza rano posty na Twitterze. Robi to też 51% mężczyzn. Wszyscy jednakowo mogą skorzystać z oferty Starbucks, który przygotował specjalną ofertę dla wszystkich miłośników porannej dawki kofeiny.

W tygodniu od 12.01 do 16.01 każda zakupiona do godziny 11:00 Latte jest o 3 zł tańsza. To świetna okazja, aby dobrze zacząć dzień i by wprawić się w wyśmienity nastrój. Przygotowana przez baristów kawa z intensywnym w smaku espresso oraz lekko spienionym mlekiem z pewnością postawi nas na nogi, a także wywoła uśmiech na twarzy na cały dzień.


*Badanie IRCenter.com przeprowadzone dla Starbucks® w oparciu o analizę dyskusji w mediach społecznościowych w okresie październik 2014 – styczeń 2015. W ramach badania uwzględnione zostały tylko hashtagi, które bezpośrednio odnoszą się do poranka. W badaniu uwzględnione zostały tylko treści opublikowane przez Internautów w godzinach 6:00-11:00.
(Katarzyna Tarmas)

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.