Facebook Google+ Twitter

Mężczyźni wolą gwiazdy... ale tylko na ekranie!

Na uniwersytecie w Sydney przeprowadzono badania, których wyniki zapewne ucieszą wiele kobiet, nie będących gwiazdami wybiegów i sesji fotograficznych. Mężczyźni wolą kobiety, które spotykają codziennie na ulicy, w parku, sklepie, niż dziewczyny z okładek!

http://livenews.com.au/news/ms-average-has-sexier-body-than-playboy-bunny-study-finds/2009/6/11/209600 / Fot. screenDr Rob Brooks z Uniwersytetu Nowej Południowej Walii w Sydney przeprowadził na grupie 100 studentów badania, mające ustalić: czy mężczyznom bardziej podobają się idealne dziewczyny po operacjach plastycznych, czy zupełnie inaczej - za doskonałą kobietę uważają przeciętną przedstawicielkę płci pięknej, pracującą w sklepie czy w szpitalu. Grupie badanych pokazano zdjęcia 201 różnych typów kobiecej urody.

Wyniki na pierwszy rzut oka mogą wydawać się zaskakuje. Zdjęcia kobiet m.in. z rozkładówek "Playboya" studenci uznali za zbyt nierealistyczne i zakłamujące prawdziwy obraz płci pięknej. Wyniki pokazały jeszcze coś innego - idealne kobiece kształty są bardziej powszechniej spotykane niż wcześniej uważano. Za "ideał" badani uznawali kobiety pomiędzy 25. a 40. rokiem życia.

Jednak warto tutaj zadać sobie pytanie - co to znaczy "zwykła" kobieta ? Przecież każdy
prawdziwy mężczyzna wie, że każda kobieta jest piękna i niezwykła :)

Źródło: livenews.com.au

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 13.06.2009 20:16

T. Staszewski pisze:

"Nie potwierdzam jednak teorii, że kobiety z odrobiną botoksu i silikonu są z gruntu mniej inteligentne. "

Słusznie... :) I nikt takiej teorii nie glosi :)

Mam nadzieje, ze to stwierdzenie wystarczy, panie Staszewski. Jeśli nie, chętnie rozłożę moją wypowiedz, do której Pan pije, na czynniki pierwsze. Rozłożę tak, by naprawdę każdy zrozumiał :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 13.06.2009 00:58

To oczywiste, dziewczyny z okładek są wymacane myszką w fotoszopie. Każdy rozsądnie myślący wybierze real, z różnych względów...i powodów.
Nie potwierdzam jednak teorii, że kobiety z odrobiną botoksu i silikonu są z gruntu mniej inteligentne.
Są natomiast na pewno bogatsze.
Co dla niektórych nie jest bez znaczenia :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 12.06.2009 21:05

Wybacz, autorze, ale stawianie sprawy w sposób: "czy mężczyznom bardziej podobają się idealne dziewczyny po OPERACJACH PLASTYCZNYCH, czy zupełnie inaczej - za doskonałą kobietę uważają przeciętną przedstawicielkę płci pięknej, pracującą w sklepie czy w szpitalu.", dyskwalifikuje dr Roberta Brooksa z Walii - również tej Nowej i Południowej... :)))

To porównanie wyrobów czekoladopodobnych z czekoladą :)

Większość mężczyzn odczuwa strach przed związkiem z kobieta piękną. Zwłaszcza z tą, piękną bez udziału silikonu i botoxu; przede wszystkim z tą, która prócz urody, dysponuje inteligencją i wiedzą... Czują się bezpiecznie przy "pewniakach" ze "sklepu lub szpitala" :)))

"Za "ideał" badani uznawali kobiety pomiędzy 25. a 40. rokiem życia." :))) Niezwykle odkrywcze stwierdzenie... :) Badania "naukowe" dr Brooksa finansował z pewnością jakiś zakompleksiony filantrop - to jedyna możliwość, dzięki której podobne brednie mogły ujrzeć światło dzienne...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.