Facebook Google+ Twitter

Mężowie stanu... Pff

Czujesz się okłamany przez obecny rząd? Na pewno nie jesteś osamotniony. Coraz większe rzesze wyborców odwracają się od Donalda Tuska i Platformy Obywatelskiej. Żadne słupki sondażowe tego nie zasłonią.

Marzyło się Donaldowi Tuskowi bycie głową państwa. Szerzenie swojej władzy od Bałtyku aż po Tatr szczyty. Marzyło się Donaldowi Tuskowi bycie prezydentem. Przegrał z wybitnym politykiem, Lechem Aleksandrem Kaczyńskim.

Przegrał, ale dlaczego? Ludzie mu nie ufali. Bał się kolejnej sromotnej klęski, więc wypuścił się z szanownym obecnie i niemiłościwie nam panującym prezydentem Bronisławem Komorowskim. Wiedział, że twarz Komorowskiego jest czystsza niźli twarz Tuska. Twarz zalana obłudą, nieszczerością i politycznymi zakłamaniami. Twarz Donalda Tuska kojarzyła i kojarzyć się będzie polskiemu społeczeństwu z niespełnionymi obietnicami. Za kilka bądź kilkadziesiąt lat będzie się mówiło: „Kłamiesz jak Tusk!”. Będziemy się do tego spokojnie przyzwyczajać, ponieważ dni zasiadania u szczytu władzy Platformie Obywatelskiej bezlitośnie upływają.

Jeśli mam być szczery, to przyznam, że podczas ubiegłych wyborów parlamentarnych jako młokos nie znający realiów życia, pracy i prawdziwej nauki dałem uwieść się obietnicom wypowiadanym z ust polityków Platformy Obywatelskiej. Dziś, kiedy mija czas tych przewrotowych rządów, jestem pewien w 100 proc., że jedną z najcenniejszych rzeczy – głos w demokratycznych wyborach – bezczelnie zmarnowałem. Oddałem głos na Platformę Obywatelską, która obiecywała mi przyjazne państwo dla młodego człowieka. Państwo, które wyciągnie do ludzi młodych rękę. Polska miała być krajem, który będzie wspierał młodych ludzi. Tak się nie stało. Wręcz przeciwnie - młodzi ludzie są obecnie w jawny sposób okradani ze swoich umiejętności, wiedzy i charyzmy, którą posiadają jako absolwenci szkół zawodowych, średnich i uczelni wyższych.

Powiedzmy to głośno i wyraźnie: Pod rządami Platformy Obywatelskiej marnują się dziesiątki tysięcy młodych Polaków! Pod rządami Platformy Obywatelskiej młodzież nie ma żadnej szansy na zaistnienie! Młodzi ludzie nie otrzymują od państwa należytego wsparcia! Platforma Obywatelska wspiera tylko „swoich” i w „swoich”, inwestuje niebagatelne sumy pieniężne poprzez ułatwianie im poszukiwania pracy itp. Jeśli w Polsce ma być dobrze, musimy w pierwszej kolejności skończyć z kolesiostwem! Kiedy zdawało się, że ten proceder mamy już za sobą (PiS walnie się przyczynił do walki z kolesiostwem i łapówkarstwem), okazało się, że za Platformy wszystko wraca do takiego samego stanu rzeczy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

edi
  • edi
  • 17.05.2011 11:45

"...przyznam, że podczas ubiegłych wyborów parlamentarnych jako młokos nie znający realiów życia, pracy i prawdziwej nauki..."

Komentarz został ukrytyrozwiń
ela
  • ela
  • 16.05.2011 15:55

dlaczego portal służy do agitacji politycznej ?? -bo za frajer ? Trochę się pospieszyłeś do wyborów pół roku. Zostań już na Salonie 24 - pisowskim. Tutaj myślę jest a partyjny.Jakbyś się nie zżymał PiS i tak przegra .Nikt zdroworozsądkowy nie podpisze się pod wojną domową ,jaką nam gwarantuje Kaczyński!

Komentarz został ukrytyrozwiń
pawel
  • pawel
  • 16.05.2011 15:28

agitacja do glosowanianie na PIS jest dziecinnie smieszna.nie chce byc falszywym prorokiem ale z takimi snajperami wyborow sie nie wygrywa.jak bylo za kaczynskiego wszyscy wiemy ale niektorzy nie chca wiedziec.jest im z tym dobrze i dobrze im tak

Komentarz został ukrytyrozwiń
Pioter
  • Pioter
  • 16.05.2011 14:27

Nawoływanie do głosowania na PiS no i w gruncie rzeczy nic więcej. Ja nie jestem ani za PeO, ani za PiS-em, ani za SLD ani PSL-em, ale czego bardzo nie lubię w publikacjach, to wychwalanie jednej partii nad drugą kiedy obie produkują te same g***o. Aha, swoją drogą to coś może być po prostu "droższe" nie "bardziej droższe". I bowiem powiadam Wam że Kaczyński z żądzą odwetu na wszystkich kto mu się nawiną (proponuję brać to jak najbardziej dosłownie) może narobić naprawdę więcej szkód niż kradzież następnych milionów, chociaż jak napisałem wyżej nie jestem za żadną partią z "bandy czworga".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.