Facebook Google+ Twitter

Mgła zamiast kosmicznego pyłu, czyli sylwester nad Odrą

Zapowiadało się widowisko, jakiego Wrocław jeszcze nie widział. Największy w historii pokaz fajerwerków nad Odrą miał zapierać dech w piersiach. Plany pokrzyżowała mgła.

Pokaz sztucznych ogni nad Odrą. / Fot. Olga LibiszewskaNa tle skromnej imprezy sylwestrowej pod gwiazdami na wrocławskim rynku, pokaz fajerwerków miał być olśniewający. Jak pisała Gazeta Wrocławska nasze oczy miała cieszyć 120-metrowa rozeta, 180 złotych wodospadów czy palmy z kosmicznym pyłem. Przez 20 minut wrocławskie niebo miało być jasne jak w dzień. Pogody jednak nie dało się zaplanować. Przez zachmurzone niebo, deszcz i mgłę, fajerwerki były bardzo słabo widoczne, a cały pokaz prezentował się dosyć marnie. Muzyka wtórując a strzelającym, bladym łunom światła też wydawała się nie być trafiona. Szkoda, bo dla większości był to ostatni punkt imprezy, która w Rynku zakończyła się już o 23.30.Szumnie zapowiadany pokaz fajerwerków we Wrocławiu, okazał się być mało efektowny. Kilka tysięcy widzów zgromadzonych wzdłuż nabrzeży Odry, zobaczyło mierne widowisko na niebie. / Fot. Jarosław Jakubczak

Oszczędzanie na ostatnim dniu w roku to jedna strona medalu, dobra zabawa i niezapomniane chwile to druga. Teraz z perspektywy czasu, może warto było zastanowić się głębiej, czy pieniądze przeznaczone na 20 minutowy pokaz sztucznych ogni, nie lepiej było dorzucić do puli przeznaczonej na koncert.

źródło: Gazeta Wrocławska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

To zdjęcie bardziej przypomina fotkę pewnej konstelacji gwiazd na niebie niż pokaz sztucznych ogni. U Nas w Poznaniu było lepiej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.