Facebook Google+ Twitter

MGMT zagra na Open'erze!

Amerykański zespół to kolejna, obok Pearl Jam, The Black Keys oraz Phoenix gwiazda tegorocznego Open'era. Jak tym razem spisze się MGMT, które ostatnio występowało w Polsce w 2009 roku?

MGMT / Fot. By Fionn Kidney (MGMT Backstage) [CC-BY-2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/2.0)], via Wikimedia CommonsMGMT to kolejny headliner największego festiwalu muzycznego w Polsce. Ostatni raz Amerykanie odwiedzili Polskę w 2009 roku, podczas drugiej edycji Orange Warsaw Festival.

Ben Goldwasser i Andrew VanWyngarden założyli The Management w 2001 roku. Pierwszy album "Oracular Spectacular" wydali w 2007 roku już jako MGMT. Listy przebojów podbijały wówczas takie utwory jak "Time to Pretend", "Kids" czy też "Electric Feel". Kolejne albumy zespołu, "Congratulations" (2010) i "MGMT" (2013), nie odniosły już tak spektakularnego sukcesu jak debiutancki krążek. Muzyka MGMT to mieszanka alternatywy, indie rocka, elektroniki i popu.

Amerykański zespół pojawi się na Open'er Stage w czwartek 3 lipca 2014 roku. Dotychczas organizatorzy ogłosili trzech innych headlinerów - Pearl Jam, The Black Keys oraz Phoenix. Open'er odbędzie się w Gdyni w dniach 2-5 lipca, bilety w cenie 207-630 zł.

MGMT "Time to Pretend"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.