Facebook Google+ Twitter

Miał 150 sekund na zakupy. Wyniósł sprzęt za 255 tys. zł [WIDEO]

19-letni student z Pionek wygrał konkurs sieci Media Markt, a w nagrodę, w czasie 150 sekund, mógł wynieść ze sklepu tyle, ile dusza zapragnie. W efekcie wzbogacił się o sprzęt na sumę ponad 255 tys. zł.

akcja "Bierz, co chcesz. Najszybsze 150 sekund w historii Media Markt" / Fot. PrintscreenNa początku lutego znana sieć sklepów ze sprzętem elektronicznym ogłosiła konkurs o chwytliwej nazwie “Bierz, co chcesz! Najszybsze 150 sekund w historii Media Markt”. Aby wziąć w nim udział wystarczyło jedynie (a może i aż) w 300 słowach odpowiedzieć na pytanie “Co kupiłbyś w Media Markt w 150 sekund, gdybyś miał nieograniczoną ilość pieniędzy?” Zainteresowanie akcją było ogromne, do konkursu zgłosiło się 210 tysięcy osób. Ostatecznie wygrał 19-letni student z Pionek, Piotrek Miksek. Swoje nagrody chłopak “odebrał” w Media Markt w podwarszawskich Markach. W ciągu 150 sekund mógł za darmo wynieść ze sklepu nieograniczoną ilość sprzętu. Jedynym warunkiem było umieszczenie towarów w pojemniku ustawionym przy linii startu. W efekcie, chłopak wyniósł ze sklepu sprzęt o łącznej wartości 255 376, 38 zł. W pojemniku znalazły się 33 smartfony o wartości 86 tys. zł., 14 tabletów za 33 tys. zł., 13 laptopów za ponad 84 tys. zł. oraz 3 aparaty fotograficzne za 31 tys. zł.

Wynik osiągnięty przez Piotra jest europejskim rekordem. Wcześniejszy rekordzista pochodzący z Hiszpanii wyniósł ze sklepu towar RTV/AGD o łącznej wartości 28 144 euro.

Cały sprzęt wyniesiony przez Piotra zostanie dostarczony przez firmę do jego domu. Zgodnie z regulaminem sieć pokryje także podatek od nagrody.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Szczęście plus spryt...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.