Facebook Google+ Twitter

Miał 150 sekund na zakupy. Zobacz, co wyniósł ze sklepu [Wideo]

Z okazji otwarcia 150. sklepu sieci Saturn w Niemczech, firma zorganizowała niezwykłą promocję. Na Facebooku market przeprowadził konkurs, w którym można było wygrać darmowe zakupy. Klient miał 150 sekund na wyniesienie towarów ze sklepu.

 / Fot. YouTube/screenSieć Saturn kilka dni temu opublikowała na portalu YouTube film z akcji "All You can schlepp". Z okazji otwarcia 150. marketu elektronicznego w Monachium, firma Saturn wymyśliła niezwykłą promocję. Na Facebooku market zorganizował konkurs dla swoich klientów. Wybrany szczęśliwiec uzyskał możliwość zrobienia darmowych zakupów w nowo otwartym sklepie. Klient miał 150 sekund na wyniesienie jak największej liczby produktów. Ostatecznie zrobił zakupy o wartości 28 946 euro.

Na filmie widać, że mężczyzna wcześniej przygotowywał się do zakupów. Od pierwszej sekundy wie czego chce, na początku zgarnął dwa duże 55-calowe telewizory. Po markecie nie mógł poruszać się wózkiem sklepowym, musiał natomiast biegać z zebranymi produktami do punktu startu, gdzie znajdował się kosz i tam wkładał swoje wymarzone towary. Do kosza trafiły m.in. laptopy i aparaty cyfrowe.

To nie pierwsza tego typu promocja. M.in. niemiecki dyskont Lidl zorganizował na Facebooku promocję, w której można było wygrać zakupy do 3 tys. zł. Zwycięzca konkursu miał 5 minut na zrobienie darmowych zakupów.


Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.