Facebook Google+ Twitter

Miałam juz nie pisać, ale...

... państwo nasze jest, według wielkiego prezesa „skolonizowane przez złe moce i należy to wywrócić” – proponuję sposób prosty, łatwy, przyjemny i tani.


Trzeba wreszcie w ramach dobrej zmiany uaktywnić zapomniane szeptuchy ze ściany wschodniej, których sława przyblakła na tle egzorcyzmów (jak widać mało skutecznych) odprawianych przez pewnego księdza w trakcie miesiączek pana prezesowych pod przenośnym krzyżem na dróg rozstaju.

Proces będzie krótszy, tańszy i pieniądze jakie pan prezes planuje wydać na kontr-majdan, w sam akurat wystarczą na ósme dziecko w drodze (po pół litra dla papy)
Tańszy, bo tylko jedna czarna kura wykrwawi się z poderżniętego gardła (tak, tak, rytualnie, ale jak ma być skutek, musi być zachowana procedura), po czym zostanie zakopana przy pełni księżyca w północnym narożu naszego wspólnego domostwa. Gdyby nie dało się ustalić geograficznie tego miejsca, to najlepszy będzie północny narożnik willi pana prezesa, co ostatnie piętno komuny z niej zmaże, a i on sam przy okazji dostanie dodatkowe zabezpieczenie w akcie uroczystego plucia na cztery strony świata, przelewania jajka nad głową i nacierania zużytymi gaciami szacownego korpusu władcy naszego kraju. ( na gółkę, przy zasłoniętych oknach i kadzidełku)

Nie byłoby od rzeczy, gdyby przy okazji szeptuchy natarły również korpusy członków bezpieczeństwa wszelakiego, z wodzem Antonim w ariergardzie. Poszło by więcej jajek, ale jaj ci u nas dostatek, a tradycja świąteczna "zastaw się a postaw się" tkwi z tyłu głowy każdego prawdziwego Polaka.

Załatwiło by to nie tylko złe moce w ogóle, ale rozwiało ostatecznie wątpliwości panów z NATO, którzy państwowotwórczą bezsenność pana Antoniego ocenili ze stoickim spokojem:
"Te działania to sprawa polskich władz", powiadają.*

Bo też w zasadzie cóż mieli powiedzieć?
Bywają wszak w życiu tak zwane momenty, że wariatów należy traktować łagodnie, a nawet przymilnie, bo a nuż publicznie dostanie taki piany na ustach i trzeba na sygnale delikwenta wieźć do odpowiedniego szpitala; a po drugie – rozjaśniło się natowskim generałom w zakutych pałach, że „tajne przez poufne” dla polskiego partnera oznacza od tej chwili to wszystko, co można w gazetach przeczytać.

I to byłoby na tyle, jeśli chodzi moje refleksje w temacie ZŁEGO, który opanował kraj, stolicę, Żoliborz i mnie – egzemplarz po sortowaniu, finansowany przez…
Kurde! Wrrrrrć! Finansowanie załatwił mi śpiewająco Kukiz z kieszeni jakiegoś bogatego Żyda, ale nic mi jeszcze na konto nie wpłynęło, więc za Internet znowu płacę z własnej emerytury. A niech to!

* http://www.liiil.pl/1450529263,Rififi.htm.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

I otóż to. Sensem każdej rewolucji jest zmiana stosunków własnościowych. A Pani Jadwiga od samych prapoczątków jest w czołówce każdej awangardy rewolucyjnej.
Jest to działalność świadoma czy też nie , nie mnie w to wnikać.
Jak mawiał wielki klasyk Lenin w każdej rewolucji potrzebni są pożyteczni idioci. I mamy takich na jakich nas stać. Mówię tu o większości naszego rodzimego światka dziennikarstwa , które od wieków z mrówczym mozołem urabia nasze nieświadome umysły.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Jadwiga jak zwykle kopiuje informacje bez zapoznania się z sednem tematu :) No ale pożywka dla wielbicieli PO też jakaś musi być. Proszę prześledzić na czym polegała sprawa z placówką NATO i nie powtarzać głupot :) Szkoda, że coraz łatwiej daje się Pani manipulować, ale cóż można poradzić. Najpierw tekst o "gorszym sorcie", teraz o NATO.

Na koniec ciekawostka: Polska (przez ostatnie 8 lat rządzona przez koalicję PO-PSL) jest najbardziej drenowanym finansowo krajem w UE. Mówiąc po ludzku rocznie tracimy ok 100 mld zł na optymalizacji podatkowej i podobnych zabiegach (wg raportu Global Financial Integrity).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Jadwigo , proszę pisać dalej . Tekst trafiony w sedno [ jak zwykle zresztą ] bez nadziei na zmiany . Na razie :)
Pan Kamiński ma jakieś braki , pora w Nowym Roku coś zmieć .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Femen z Panią Jadwigą rozgrzało by atmosferę nie tylko przed Trybunałem ale i na W24 .
Śnię o tym od dawna .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niektórym panom to się marzy :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Robercie, polecam "o duchu praw". A nagim biustem pokarze Pana Min. spr. a co? pokaże mu i język dorzucę....

Komentarz został ukrytyrozwiń

A i może Pani Grażyna dołączy ? Wtedy wszystkie światowe agencje prasowe odnotują protest zdesperowanych kobiet w obronie demokracji .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przepraszam , pokaże oczywiście nagi biust

Komentarz został ukrytyrozwiń

Może poprze Pani słuszny protest aktywistek Femen Polska i razem z Pauliną Młynarską pokarze nagi biust przed Trybunałem Konstytucyjnym w obronie demokracji ?
Na pewno przyjdę popatrzeć .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pod rządami "prawych i sprawiedliwych" Polska jawi się kabaretem! Tylko to nie jest śmieszne...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.