Miami: Agnieszka Radwańska odpadła w 3. rundzie!

Agnieszka Radwańska odpadła w 1/8 finału turnieju WTA w Miami. Polka nie zdołała pokonać Hiszpanki - Carly Suarez Navarro. Krakowianka przegrała 7:5, 0:6, 4:6.

/ Fot. CC 2.Początek pierwszego seta był bardzo wyrównany. Jednak w końcówce Carla Navarro pomogła naszej zawodniczki w wygraniu pierwszej partii. Ostatecznie Krakowianka wygrała 7:5. Kolejny set niestety nie był kopią poprzedniego. Isia przegrywała punkt za punktem. W całej partii zdobyła zaledwie 9 punktów.
Decydująca część spotkania również przebiegała na korzyść Hiszpanki. Carla Suarez Navarro od razu wygrała dwa gemy. Isia goniła, ale nie była w stanie zniwelować straty i przegrała 4:6.
Agnieszka Radwańska w turnieju w Miami brała udział już po raz dziewiąty. Rok temu Krakowianka odpadła w ćwierćfinale.