Facebook Google+ Twitter

Miasto44 i przyjaciele: „Pomóżmy Krystianowi!“

„Miasto44“ to bez wątpienia hit historyczny ostatnich miesięcy. Reżyserem filmu jest Jan Komasa, który wraz z wszystkimi aktorami i ich przyjaciółmi mknie po kolejny sukces.

Teraz wszyscy rarem, wspólnymi siłami, chcą pomóc choremu, małemu Krystianowi.
Jeden, z wielu fantów, przekazanych na aukcję na rzecz Krystiana, wyjątkowe plakaty z autografami całej ekipy „Miasto 44“. / Fot. Fot. Z albumu Józefa Pawłowskiego
Krystian to 3-latek, chorujący na nowotwór złośliwy – neuroblastomę IV stopnia. Lekarze dają małemu chłopcu 30 proc. szans na wyleczenie, ale po długich konsultacjach okazało się, iż w Polsce, leczenie tego typu chorób nie jest refundowane, a rodziców Krystiana zwyczajnie nie stać na leczenie.

Kiedy o sytuacji dowiedzieli się twórcy i aktorzy filmu „Miasto 44“, postanowili dołączyć do akcji i pomóc. Jan Komasa i Józek Pawłowski zorganizowali wielką akcję charytatywną (licytacje różnych przedmiotów, voucherów, książek…), z której wszystkie środki przeznaczone będą na leczenie Krystianka. Oprócz aktorów znanych z „Miasta 44“ i reżysera, Jana Komasy, do akcji dołączyli również inni artyści, w tym m.in Maciej Stuhr, który na aukcję przekazał szwajcarski zegarek, w którym wystąpił m.in w filmie „Listy do M.“. Oprócz licytacji charytatywnej, zorganizowana została również zbiórka funduszy w serwisie Siepomaga.pl
Ekipa filmu
Zainteresowanie akcją jest ogromne, tak, jak oddanie aktorów i twórców, najbardziej w akcję zaangażowali się wspomniani już, Jan Komasa i Józek Pawłowski, który zorganizował również nagranie filmiku promującego całą akcję, pod nazwą „Pomóż Krystianowi“.

Wszystkie informacje, jak można pomóc Krystianowi, zawarte są w opisie filmu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Szkoda, że autorka nie dodała linku do opisu filmu na który się powołuje.
Dlatego mała instrukcja: w okienku z filmem należy kliknąć na małą ikonkę u dołu z prawej: YouTube, która przekieruje na pierwotną stronę filmu, a tam po rozwinięciu opisu pod filmem będzie dostęp do wszelkich informacji i dalszych linków.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.