Facebook Google+ Twitter

Miasto moje, a w nim... Konkurs Wiadomości24.pl i "Echa Miasta"

Masz swój ulubiony, cichy zakątek w Warszawie? Miejsce, w którym odpoczywasz od zgiełku miasta, ładujesz akumulatory? Przyślij nam zdjęcie swojej oazy i wygraj książkę! Najlepsze fotografie zostaną opublikowane w "Echu Miasta"!

 / Fot. Rafał GdakKażdy warszawiak ma swoje ulubione miejsce w stolicy. Zmęczeni codziennymi obowiązkami, hałasem, zgiełkiem, uciekamy do swoich cichych zakątków. W Warszawie mamy prawie 90 parków, 31 kin, ponad 40 teatrów, w których możemy zapomnieć o projektach, które trzeba zrobić na wczoraj, o podenerwowanych ludziach, walczących o miejsce w tramwaju, stosie zakupów, liście spraw do załatwienia. Dokąd jedziecie, kiedy chcecie pobyć sami ze sobą? Zrelaksować się, odpocząć, pomyśleć, spokojnie przeczytać książkę? A może nie musicie nigdzie jechać, bo Wasz ulubiony zakątek znajduje się tuż obok miejsca Waszego zamieszkania?

Zróbcie zdjęcie swojej oazy i przyślijcie do serwisu Wiadomości24.pl Trzy najlepsze fotografie zostaną opublikowane w "Echu Miasta". Autorzy najciekawszych zdjęć zostaną także nagrodzeni książkami. Na Wasze fotografie czekamy do 31 stycznia 2012 roku.

Konkurs organizują Wiadomości24.pl oraz "Echo Miasta".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.