Facebook Google+ Twitter

Miastomania.eu - nowa gra w sieci

1 sierpnia ruszyła sieciowa gra Miastomania.eu. Gra - prócz rzecz jasna zabawy i rozrywki - promuje Fundusze Europejskie. Uwagę zwraca atrakcyjna oprawa graficzna i rozwinięty tryb managera.

Strona Głowna gry Miastomania.eu / Fot. Mistomania.euChcesz zarządzać jednym z 900 miast w Polsce? Zostań burmistrzem lub prezydentem w grze Miastomania.eu. W rywalizacji o miano najlepszego menadżera decyduje to, jakie inwestycje zostaną zbudowane w pierwszej kolejności. Rozbudowa miasta odbywa się dzięki dotacjom z Funduszy Europejskich.

Gra dostępna jest pod adresem http://miastomania.eu oraz poprzez serwis Facebook Miastomania.eu. Uczestnik gry może rywalizować o miano najlepszego menadżera polskiego miasta lub konkurować z innymi „gospodarzami” swojej miejscowości..

Teraz będziemy mieli okazję przekonać się, który z mieszkańców Warszawy, Łodzi, Krakowa, Wrocławia czy Wyśmierzyc (najmniejsze miasto w Polsce) najszybciej rozbuduje swoje miasto i dzięki dotacjom z Funduszy Europejskich będzie najskuteczniejszy w realizacji potrzebnych inwestycji. Jednak osiągnięcie najlepszych rezultatów wymaga również współpracy, a największe i najbardziej intratne przedsięwzięcia można zrealizować tylko w partnerstwie z innymi graczami. Dodatkową atrakcją są premie punktowe, które można zdobyć za każdy kolejny poziom osiągnięty przez zaproszoną osobę oraz za regularną grę. Możliwe, że to właśnie one przeważą szale zwycięstwa. W grze będzie także można wygrać atrakcyjne gadżety związane z Funduszami Europejskimi.

Udział w grze jest całkowicie bezpłatny. Gra została zrealizowana przy współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej przyznawanych w ramach „Konkursu dotacji na promocję Funduszy Europejskich” ogłoszonego przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.

Zobacz krótki film prezentujący grę Miastomania.eu Miastomania - film

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.