Facebook Google+ Twitter

Michael Buble już w listopadzie w Polsce!

Kanadyjski wokalista zagra koncert 4 listopada w Krakowie. Występ będzie promował ostatni album "To Be Loved", wydany w kwietniu 2013 r.

Michael Buble już w listopadzie w Polsce / Fot. By Jeanie Mackinder (http://www.flickr.com/photos/jeaneeem/2597033359/) [CC-BY-2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/2.0)], via Wikimedia CommonW nowo otwartej, nowoczesnej Kraków Arenie odbędzie się koncert Michaela Buble. Wokalista perfekcyjnie odnajduje się w amerykańskim klimacie retro, a także w repertuarze z pierwszej połowy XX wieku. Światową popularność zyskał w 2003 roku wydając płytę "Michael Buble", na której można znaleźć kilkanaście standardów swinga i jazzu w nowych kompozycjach.

Artysta jest wielokrotnym laureatem nagrody Grammy, a jego płyty zyskały status platynowych w USA. Jednakże największy sukces odniósł album "Crazy Love" z 2009 roku, który nie tylko zadebiutował na szczycie Billboardu, lecz także utrzymał się tam przez dwa tygodnie. Kolejny krążek "Christmas" z 2011 roku był najczęściej kupowanym kompaktem na równi z płytą Adele. Ostatni album "To Be Loved", wydany w kwietniu 2013 roku, powtórzył sukces poprzednich.

Jak podaje rp.pl koncerty z ostatniej trasy widziało dwa miliony fanów, natomiast w ubiegłym roku wystąpił w serii dziesięciu koncertów w londyńskiej O2 Arena. Podobnym rekordem mogą szczycić się takie gwiazdy jak Prince i Roger Waters.

Podczas koncertu w Krakowie polscy fani prawdopodobnie usłyszą takie hity jak "Feeling Good", "It's A Beautiful Day", "Kissing a Fool", "Hold On", a także "Crazy Love".

Sprzedaż biletów ruszy już 21 marca.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.