Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

31765 miejsce

Michael Jackson. Berlin pożegnał króla pop

Fani, zgromadzeni w hali O2 World w Berlinie, owacjami na stojąco, przy dźwiękach "Heal The World", fani pożegnali Michaela Jacksona

O2 World w Berlinie żegna Króla Pop / Fot. Zbigniew CzaużOkoło 3000 osób przyszło do największej hali widowiskowej Berlina - O2 World Arena aby obejrzeć bezpośrednią transmisję z uroczystości upamiętniających życie Michaela Jacksona - największej gwiazdy popkultury naszych czasów. - Jesteśmy światem i mieliśmy go, mieliśmy Michaela Jacksona" we mowie pożegnalnej powiedziała Queen Latifah.

- Nie pracowaliśmy razem w studiu, nie kreciliśmy wspolnych teledysków, jedyną rzeczą, która uwielbialiśmy robić wspólnie - to był śmiech - tak wieloletniego przyjaciela pożegnała aktorka Brooke Shields.

Michael Jackson 1958 - 2009. / Fot. Plakat promujący koncerty Jacksona- Ameryka docenia i dziękuje za życie Michaela Jacksona. Dlatego w Kongresie przyjęliśmy rezolucję 600., która uznaje Jacksona za idola amerykańskiego i za ikonę muzyki, która na zawsze pozostanie z nami - powiedziała przedstawicielka Kongresu Stanów Zjednoczonych, Sheila Jackson-Lee.

Po zakończonych uroczysyościach, pozłacana trumna z ciałem Michaela Jacksona udała się w kierunku ostatniego przystanku na trwającej niemal całe życie, trasie koncertowej króla pop.

Bilet wstępu / Fot. Zbigniew CzaużWzruszające widowisko z Staples Center w Los Angeles, podczas którego mieliśmy okazję podziwiać na żywo między innymi Mariah Carey, Stevie Wondera i Jermaine Jacksona, transmitowane było bezpośrednio do każdego zakątka kuli ziemskiej, a obejrzało go na żywo w samym Staples Center około 20 000 ludzi. Póki co, nie jest znana liczba widzów śledzących uroczystości na żywo w telewizji, bądź w internecie, ale specjaliści już teraz twierdzą, że byliśmy świadkami najwiekszego wzdarzenia telewizyjnego naszych czasów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.