Facebook Google+ Twitter

"Michael Jackson" na Finale WOŚP 2011 w Nowogardzie

Podczas XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystąpił uczestnik programu "Mam Talent" Filip Sobczyk. Młody mieszkaniec Nowogardu wykonał układ taneczny do piosenki Michaela Jacksona.

Gościnny występ zespołu "GEST". Studio Ruchu i Tańca ART-STRRET. Instruktorem jest Ewa Paś. Opracowanie choreograficzne Reginy Mąkowskiej. / Fot. Piotr WierzbickiFinał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Nowogardzie odbył się na sali kinowej Nowogardzkiego Domu Kultury. W tej masowej imprezie kulturalnej i dobroczynnej wzięły udział zespoły muzyczne, kapele związane z propagowaniem folkloru, grupy taneczne i śpiewacze, jak też pojedyncze osoby.

W przerwach pomiędzy występami odbywały się licytacje przedmiotów przekazanych dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przez różne firmy, jak też przez osoby prywatne.

Miłą niespodziankę sprawił nam Pan Maciej Herka, który dał do licytacji kupon na kurs prawa jazdy. Kupon został zlicytowany za okrągłą sumę jednego tysiąca zł.

Układ taneczny do piosenki Michaela Jacksona, wykonany przez Filipa Sobczyka, uczestnika programu TV "Mam talent". / Fot. Piotr WierzbickiPrzyglądając się tej jakże wielkiej imprezie masowej, odczuwam ciągłe pozytywne jej ewoluowanie, a przy okazji demonstrowanie przez młodzież swoich umiejętności.
Mieszkaniec Nowogardu Filip Sobczyk był uczestnikiem ćwierćfinału programu TV "Mam talent" i zyskał wielkie uznanie jurorów oraz publiczności. Wystąpił też w XIX Finale WOŚP w Nowogardzie wykonując swój układ taneczny do piosenki Michaela Jacksona. Utrwaliłem to na filmie i załączam pod tym artykułem.

Na filmie tym przedstawiam również gościnny występ zespołu tańca współczesnego "Balanse", którego instruktorem jest Pani Urszula Pająk.

Licytacja kuponu na kurs prawa jazdy na XIX Finale WOŚP w Nowogardzie. Kupon do licytacji wystawił Maciej Herka. To jest gest z klasą! Został zlicytowany za 1000zł. / Fot. Piotr WierzbickiW trzeciej części filmu pokazany jest występ zespołu piosenki ludowej "Błyskawiczka" z Nowogardzkiego Domu Kultury. Dziewczęta występują pierwszy raz na scenie i stąd widoczna trema. Natomiast uzdolnienia w śpiewie znakomite.http://www.wiadomosci24.pl/artykul/kapela_rycha_na_xix_finale_wosp_w_nowogardzie_177340.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Tadziu, ja już kilkakrotnie widziałem urządzenia zakupione z pieniędzy WOŚP. W tej chwili nie wiem ile przekazuje się na zakup urządzeń a ile idzie jako zysk dla przedsiębiorstwa, którego właścicielem jest Amerykanin. Jednak istotne jest, że ta akcja WOŚP inicjuje wiele pozytywnych zjawisk socjologicznych w naszym społeczeństwie, czego nie sposób przeliczyć na wartość w banknotach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pieniądze są ważne, ale nie mniej ważne zrozumienie dla idei, włączenie się w nurt
charytatywnej działalnści - to procentuje!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tadziu, wiem o czym myślisz. Ale czy pieniądze to wszystko?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pięknie Panie Piotrze. Pozdrawiam:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piotrak! Wszystko jest dobre, co ludzi uszczęśliwia i czyni życie lżejszym i przyjemniejszym. A już całkiem jest super, jeśli przynosi ulgę chorym dzieciom. Które szpitale tę pomoc otrzymają - gdybyś jeszcze się dowiedział, bo ja nie mogę tego znaleźć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Impreza urozmaicona różnymi i odmiennymi względem siebie zespołami i przerwy wykorzystane na licytację przyniesionych darów dało wspaniały efekt rozrywkowy. Przy okazji tak bardzo cenna pomoc dla dzieci jej potrzebujących. Impreza trwała od godz 13;00 do późna w nocy.
Ostatnim punktem programu był występ zespołu rockowego "RONES" z Nowogardu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję za ciekawostkę Panie Piotrze! A mały polski Jackson naprawdę świetny!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piotrze jesteś wszędzie, gdzie dzieje się coś ważnego. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.