Facebook Google+ Twitter

Michael Jackson. Ostatni spektakl z Udziałem Króla Popu

Kurtyna powoli idzie w górę. Cały świat przygotowuje się do ostatniego spektaklu Michaela Jacksona.

 / Fot. Joshua Gates Weisberg PAP/EPAW zaplanowanych na wtorek 7 lipca wieczorem (czasu polskiego) uroczystościach w Staples Center w Los Angeles, swój udział zapowiedzieli już, oprócz członków rodziny Króla Popu, także najbliżsi znajomi i przyjaciele: Stevie Wonder, Mariah Carey, Usher, Lionel Richie, Kobe Bryant, Jennifer Hudson, John Mayer and Martin Luther King III.

Na uroczystościach nie pojawi się jednak osoba, która jako pierwsza Michaela Jacsona nazwała King Of Pop , Elizabeth Taylor. Zapytano mnie czy nie wygłoszę przemowy w Staples Center. Nie mogę również obiecać czy będę w ogóle w stanie wydobyć z siebie jakiekolwiek słowo. Nie wierzę, aby Michael chciał, bym dzieliła swój smutek z milionami ludzi. To co czuję pozostanie pomiędzy nami. Kocham Michaela zbyt mocno, aby pojawić się w Staples Center i być częścią tego widowiska napisała w serwisie Twitter Elizabeth Taylor.

Również była żona Jacksona, Debbie Rowe, nie pojawi się dziś w Staples Center. Wściekły szturm, jaki media przypuściły na moją klientkę, jasno pokazuje, iż jej udział w uroczystościach byłby wysoce niewskazany. Debbie uczci pamięć Michaela cicho i nieoficjalnie
napisał w specjalnie wydanym oświadczeniu prawnik Debbie Rowe.

Jak twierdzą władze Los Angeles, Michael Jackson wywoła większe zamieszanie podczas swojego pogrzebu niż to czynił za życia. Niektórzy mówią o spodziewanym pandemonium podczas wystawienia trumny z jego ciałem na widok publiczny.

Ostatni spektakl z udziałem Króla Pop, w samej tylko hali Staples Center w Los Angeles obejrzy około 17 500 osób, właścicieli bezpłatnych wejściówek rozlosowanych spośród 1.600 tys. chętnych w specjalnie zorganizowanej loterii. Przed telewizorami spodziewana jest rekordowa ilość widzów. Zaplanowana na wtorek ceremonia może zgromadzić przed odbiornikami więcej osób niż pogrzeby Księżnej Diany i prezydenta J. F. Kennedyego razem wziętych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.