Facebook Google+ Twitter

Michael Jackson w końcu pochowany

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-09-04 10:57

Zakończył się pogrzeb Michaela Jacksona. Zmarły 25 czerwca piosenkarz został pochowany na cmentarzu Forest Lawn pod Los Angeles. W prywatnej ceremonii pogrzebowej wzięli udział przyjaciele i rodzina artysty.

Pogrzeb Michaela Jacksona miał się rozpocząć o 7 wieczorem czasu lokalnego, czyli o 4 nad ranem czasu polskiego. Kolumna 30 czarnych rollls-royse`ów i cadillaców z członkami rodziny Jacksona dotarła jednak na miejsce z półtoragodzinnym opóźnieniem.

Wśród osób oczekujących w 30-stopniowym upale na rozpoczęcie ceremonii byli m.in. Elizabeth Taylor, Macaulay Culkin, syn Marlona Brando Miko oraz murzyńscy działacze Jesse Jackson i Al Sharpton. Kamery telewizyjne pokazywały tylko przygotowania do pogrzebu. Gdy na miejsce przywieziono pokrytą kwiatami trumnę, transmisję przerwano.

Ciało Michaela Jacksona spoczęło w krypcie głównego obiektu cmentarza Forest Lawn Glendale - zbudowanego z granitu i marmuru Wielkiego Mauzoleum. W jednej z 11 sal tego monumentalnego budynku rodzina piosenkarza wykupiła aż 12 miejsc. W mauzoleum pochowanych jest wiele gwiazd amerykańskiego kina, w tym Clark Gable i Humphrey Bogart. Krypta z ciałem Michaela Jacksona nie będzie dostępna dla jego fanów bowiem zwiedzający Wielkie Mauzoleum mogą wejść jedynie do hallu tego budynku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.