Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14930 miejsce

Michael Jackson większość majątku zostawił matce i dzieciom

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-06-30 19:47

Michael Jackson pozostawił testament, w którym podzielił większość swego majątku pomiędzy matkę i trojkę swoich dzieci. Amerykański dziennik Wall Street Journal twierdzi, że piosenkarz nic nie zapisał ojcu Josephowi.

Powołując się na osoby z otoczenia zmarłego w ubiegłym tygodniu Michaela Jacksona, Wall Street Journal napisał, że jego ostatni testament pochodzi z 2002 roku. Prawnicy mają go przedstawić w sądzie w najbliższy czwartek. Nie wiadomo, kto poza matką i trójką dzieci jest na liści spadkobierców zmarłego piosenkarza.


Wall Street Journal twierdzi, że Jackson zapisał część swego majątku jednej lub kilku fundacjom charytatywnym. Pierwszy krok w kierunku przejęcia spadku po Michaelu Jacksonie wykonali jego rodzice. Wystąpili oni do sądu o prawo do opieki nad dziećmi oraz zarządzania w ich imieniu pozostawionym przez piosenkarza majątkiem. Wczoraj sędzia z Los Angeles przyznał tymczasową opiekę nad dwoma synami i córką
Jacksona jego matce Katharine. Początek procesu, który rozstrzygnie, kto otrzyma stałą opiekę nad dziećmi, zaplanowano na przyszły poniedziałek.


Rodzice Michaela Jacksona twierdzą, że ich syn nie pozostawił ważnego testamentu, co oznacza, że cały spadek powinny otrzymać dzieci. Według ekspertów spory sądowe dotyczące
majątku zmarłego piosenkarza mogą ciągnąć się latami.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.