Facebook Google+ Twitter

"Michael Jackson’s This Is It" wkrótce w kinach

Od 28 października, tylko przez dwa tygodnie fani będą mogli obejrzeć film prezentujący przygotowania do serii koncertów Króla Popu, które miały mieć miejsce na londyńskiej scenie O2 Arena. Bilety pojawią się w sprzedaży już 27 września.

 / Fot. screenWidzowie będą mogli obejrzeć próby koncertów „od kuchni”. Film relacjonuje kilka miesięcy przygotowań - od kwietnia do czerwca bieżącego roku i został zmontowany z ponad 100-godzinnego materiału. Będzie można zobaczyć Michaela Jacksona jako piosenkarza, tancerza, filmowca, architekta, a przede wszystkim genialnego artystę, udoskonalającego swoje ostatnie koncerty, które miały odbyć się na początku lata. Wszystkie bilety na nie zostały w mgnieniu oka wyprzedane.

Film będzie wyświetlany w całej Polsce. Dokładna lista kin na www.mj-bilet.pl

Michael Jackson stał się jedną z największych ikon popkultury. Nazywany Królem Popu był i wciąż jest jednym z najpopularniejszych muzyków w historii. Jego płyta „Thriller” rozeszła się w nakładzie ponad 100 mln egzemplarzy. Jego pionierskie wideoklipy są zdecydowanie najbardziej znanymi teledyskami na świecie. Jego znakiem rozpoznawczym w tańcu był m.in. moonwalk i robot dance.

Informacja o biletach: www.mj-bilet.pl
Strona poświęcona filmowi: www.thisisit-film.pl
Zwiastun:


Reżyser: Kenny Ortega
Produkcja: Randy Phillips, Kenny Ortega, Paul Gongaware.
Premiera: 28 października 2009 r.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.