Facebook Google+ Twitter

Michał Kamiński o zmianie swojej retoryki: Ludzie się zmieniają

Michał Kamiński był dzisiaj gościem Andrzeja Morozowskiego w TVN24. Pytany dlaczego zmienił tak bardzo retorykę od czasu odejścia z PiS, odpowiedział: "Ludzie się zmieniają".

Kiedy Morozowski zapytał czy wiąże swoją przyszłość z PO, wezwał na pomoc samego Boga: "Boże Święty, niech pan nie sugeruje takich rzeczy" - mówił. Jednoznacznie jednak nie odciął się od takiego scenariusza: "Na razie nic na to nie wskazuje" - odpowiedział dyplomatycznie.

Chyba jednak tak; Kamiński podkreślił, że dzisiaj konserwatyści działają w PO, a nie w PiS (Kamiński wskazał przykład Jarosława Gowina). Polityk PJN jak zwykle dużą część swojej rozmowy poświęcił na krytykę Jarosława Kaczyńskiego. Powiedział, że jego osobistą tragedią jest to, że lider opozycji kompromituje bliskie mu ideały.

Podczas rozmowy Kamiński odsłonił się i pokazał jak wygląda w jego ocenie kultura polityczna - zażenowany oceną Euro 2012 w wydaniu Kaczyńskiego (prezes PiS nazwał je klęską) stwierdził, ze gdyby był doradcą szefa opozycji, to by mu powiedział, żeby podpiął się pod radość polskiego społeczeństwa.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

1grajek
  • 1grajek
  • 12.07.2012 09:42

Tylko powstaje pytanie , co spowoduje takie przystąpienie pana Kamińskiego do PO ? . Moim zdaniem notowanie sondażowe PO. gwałtownie polecą w dół . Po co taki człowiek panu Tuskowi przecież już ma duże kłopoty z prawą frakcją w partii i z panem Gowinem , no i po co takie chocki klocki panu Premierowi pan Kamiński powinien zająć się pisaniem książek bo i tak w polskiej polityce jest za dużo panów Kamińskich przynajmniej o trzech.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek K
  • Mirek K
  • 11.07.2012 19:35

Oglądałem ten wywiad - Kamiński jak mi się wydaje, był w złej kondycji psychicznej! Ta Volta o 180stopni, tylko go pogrążyła; zeszmacił się - a przystąpienie do PO jeszcze bardziej go pogrąży.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jurek Malicki
  • Jurek Malicki
  • 11.07.2012 19:30

Ścieki polityczne najlepiej czują się w Platformie .... czy ktoś widział gorszą szmatę o miśka!?

Komentarz został ukrytyrozwiń
No Nie
  • No Nie
  • 11.07.2012 18:55

@ Pan kłamie ! autorze . Jak każdy pisowiec.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.