Facebook Google+ Twitter

Michał Kamiński: Postaram się zwrócić 5 tysięcy Palikotowi

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-04-28 16:32

Były prezydencki minister Michał Kamiński zapowiedział, że postara się zwrócić 5 tysięcy Januszowi Palikotowi. Darowiznę w takiej wysokości poseł Platformy Obywatelskiej postanowił przekazać na komitet wyborczy Prawa i Sprawiedliwości, właśnie na rzecz kampanii Michała Kamińskiego. Palikot uzasadnił to tym, że nowy spot PiS, którego kontrowersyjny polityk PO jest głównym bohaterem, ma "proeuropejski" charakter i porusza ważne tematy społeczne.

Michał Kamiński odpowiadając na kolejny pomysł Palikota ironizował, że chce zwrócić darowiznę, bo nie chce by poprzez wsparcie dla PiS
miał on kłopoty w swojej partii. Były prezydencki minister dodał, że jeśli nie uda mu się zwrócić darowizny to pieniądze te wyda na udowodnienie, że Janusz Palikot jest sztandarem Platformy Obywatelskiej i jest niesprawiedliwie traktowany przez kolegów ze swojej partii.

Janusz Palikot komentując najnowszy spot Prawa i Sprawiedliwości, którego jest bohaterem, podkreślił, że porusza on problemy, o których wyjaśnienie się starał. Wymienił między innymi domniemany alkoholizm prezydenta oraz przemoc w izbach zatrzymań w lubelskiej policji za czasów premierostwa Jarosława Kaczyńskiego. Według Michała Kamińskiego, słowa te świadczą o stylu polityki uprawianej przez Platformę Obywatelską.

Janusz Palikot został "bohaterem" nowego spotu Prawa i Sprawiedliwości, w którym występuje jako znak firmowy Platformy Obywatelskiej. Autorzy reklamówki wybrali zdjęcia, na których poseł PO dłubie w nosie, pije wódkę i pokazuje język.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.