Facebook Google+ Twitter

Michał Kamiński: Ziobro jest złym człowiekiem

Michał Kamiński ocenia bardzo krytycznie Zbigniewa Ziobrę, nie tylko pod względem politycznym ale również i moralnym. "To jest zły człowiek" - mówi.

Michał Kamiński przypomniał o swoim istnieniu dzięki swojej książce "Koniec PiS-u", w której krytykuje Jarosława Kaczyńskiego. Jak podaje TVN24, były członek PiS jeszcze gorzej ocenia Zbigniewa Ziobrę. Krytykuje go w aspekcie moralnym i nazywa złym człowiekiem.

Kamiński pisze w swojej książce, że Ziobro ma wybujałe ambicje polityczne. "Wydaje się, że wierzy, iż będzie kiedyś królem Polski. Nie idzie to w parze z talentami politycznymi - nie ma charyzmy, wszystko zawdzięcza braciom Kaczyńskim" - pisze. Według polityka PJN, władza zepsuła Ziobrę.

To nie pierwsza tak miażdżąca opinia o byłym ministrze sprawiedliwości. Wcześniej Janusz Korwin-Mikke oraz Janusz Palikot porównywali go do Himmlera.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

konio
  • konio
  • 24.04.2012 12:59

Himmler?Raczej Reinhard Heydrich.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Wanda
  • Wanda
  • 24.04.2012 10:55

Mówią, że jak Pan Bóg chce kogoś ukarać to odbiera mu rozum. W przypadku pana Kamińskiego pasuje ja ulał. Jak wiatr wieje tak się chwieje to już chyba ze wszystkim. Ale to świadczy że od samego początku był zdecydowany na robienie kariery politycznej byle jakiej i na tym poprzestał. Siano mu tylko lepiej smakuje i w tym dobrze się czuje

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 24.04.2012 10:26

Oj Misiu Misiu ,coraz bardziej się kompromitujesz ,a przede wszystkim rodzinę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A kim jest Michał Kamiński, który pluje na kolegów, z którymi jeszcze niedawno szedł ramię w ramię, popierał wszelkie poczynania partii (wiadomo której) i jej szefa oraz ministrów?! Ba, niektórych poczynań był motorem sprawczym...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.