Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20952 miejsce

Michał Kościuszko nadal będzie promował Kraków

Miasto Kraków 2 marca zawarło umowę o współpracy z kierowcą rajdowym Michałem Kościuszko, który w ramach projektu "Kraków - Miasto Mistrzów" będzie promował stolicę Małopolski.

Michał Kościuszko i Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski podpisuję umowę o współpracy w ramach programu Kraków - Miasto Mistrzów / Fot. Sławomir OstrowskiZgodnie z umową, na samochodzie i kombinezonie kierowcy umieszczone zostało logo Krakowa.

W ubiegłym roku od marca do grudnia w ramach obsługi medialnej zespołu Dynamic World Rally Team wygenerowano łącznie 617 publikacji, w których widoczne było logo Krakowa (w tym 197 materiałów telewizyjnych i 366 publikacji w internecie).

Informacje dotyczyły siedmiu startów Michała Kościuszki w mistrzostwach świata. W prasie i internecie ukazało się łącznie 450 zdjęć załogi i samochodu, a logo programu "Kraków - Miasto Mistrzów" widoczne było 723 razy. Dodatkowo logotyp był eksponowany podczas 197 relacji telewizyjnych. Uzyskane w sezonie 2010 efekty medialne dotyczące miasta Krakowa w przeliczeniu na powierzchnię reklamową wynoszą 7 mln zł.Tak prezentuje się napis KRAKOW.PL na przodzie Mitsubishi Lancer Evo X, którym w tym sezonie Michał Kościuszko wystartuje w Mistrzostwach Świata w klasyfikacji PWRC / Fot. Sławomir Ostrowski

Po podpisaniu umowy i po briefingu prasowym kierowca zaprezentował prezydentowi Miasta Krakowa Jackowi Majchrowskiemu swoje nowe auto, w którym wraz z Maćkiem Szczepanikiem w barwach zespołu LOTOS Dynamic Rally Team wystartują w tegorocznym sezonie w Mistrzostwach Świata w klasyfikacji PWRC. Samochodem reklamującym Kraków jest Mitsubishi Lancer Evo X.

Auto już dziś wyruszyło w drogę do Portugalii, gdzie w dniach 24-27 marca Michał Kościuszko Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski ogląda Mitsubishi Lancer Evo X, którym w tym sezonie Michał Kościuszko wystartuje w Mistrzostwach Świata w klasyfikacji PWRC / Fot. Sławomir Ostrowskiwystartuje w pierwszym z sześciu wyścigów w ramach Mistrzostw Świata - Rajd Portugalii.

Pozostałe starty:
Rajd Argentyny (26-29 maja),
Rajd Finlandii (28-31 lipca),
Rajd Australii (8-11 września),
Rajd Hiszpanii (20-23 października),
Rajd Wielkiej Brytanii (10-13 listopada)

Mitsubishi Lancer Evo X, którym w tym sezonie Michał Kościuszko wystartuje w Mistrzostwach Świata w klasyfikacji PWRC w całej okazałości / Fot. Sławomir OstrowskiDodatkowo kibice będą mieli okazją zobaczyć krakowską załogę LOTOS Dynamic Rally Team poza cyklem PWRC w Rajdzie Polski (23-25 września) oraz w Rajdzie Barbórki (3 grudnia).

Michał Kościuszko był pierwszym sportowcem z którym w minionym roku Miasto Kraków zawarło umowę na promocję Krakowa, oprócz Michała Kościuszki taką umowę podpisały miedzy innymi siostry Radwańskie.


Tak prezentuje się napis KRAKOW.PL na tylnej szybie Mitsubishi Lancer Evo X, którym w tym sezonie Michał Kościuszko wystartuje w Mistrzostwach Świata w klasyfikacji PWRC / Fot. Sławomir OstrowskiWnętrze Mitsubishi Lancer Evo X, którym w tym sezonie Michał Kościuszko wystartuje w Mistrzostwach Świata w klasyfikacji PWRC widok od strony kierowcy / Fot. Sławomir OstrowskiPrezydent Krakowa Jacek Majchrowski ogląda Mitsubishi Lancer Evo X, którym w tym sezonie Michał Kościuszko wystartuje w Mistrzostwach Świata w klasyfikacji PWRC / Fot. Sławomir Ostrowski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Do tej pory nie wiem, dlaczego umknęło mi to wydarzenie. Niemniej jednak dzięki za relację opatrzoną fotkami, za którą z przyjemnością zostawiam 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.