Facebook Google+ Twitter

Michał Probierz: "Takiemu klubowi jak Wisła się nie odmawia"

Współautorzy: Sławomir Ostrowski

"Takiemu klubowi jak Wisła się nie odmawia" - takimi słowami podsumował swoją decyzję o podpisaniu kontraktu z Wisłą Kraków nowy szkoleniowiec, Michał Probierz. Wisła Kraków to pierwszy klub, w jakim szkoleniowiec bedzie pracował po powrocie z Grecji.

Michał Probierz / Fot. Sławomir OstrowskiUważamy ze ten trener przywróci nam nadzieje na osiągniecie celów, które jeszcze zamierzamy osiągać - powiedział prezes Wisły Kraków, Bogdan Basałaj podczas prezentacji nowego trenera Michała Probierza. Podsumowując pracę poprzedniego trenera Wisły Kazimierza Moskala, prezes wyjaśnił decyzję klubu o zmianie szkoleniowa. Przesądził o niej brak sukcesów w ekstraklasie, w szczególności porażki na własnym boisku. - Kaziu Moskal ma zawsze miejsce w naszym klubie - takimi słowami zakończył swoje wystąpienie prezes Wisły Kraków, Bogdan Basałaj

- Dla mnie jest najistotniejsze żeby tutaj stworzyć taki zespół, żeby była to krakowska twierdza, żeby tutaj padały takie rekordy, jak kiedyś, gdzie Wisła lata u siebie nie przegrywała, - powiedział podczas pierwszej konferencji prasowej nowy trener Wisły Kraków Michał Probierz.

 / Fot. Sławomir OstrowskiSzkoleniowiec podpisał z krakowskim klubem kontrakt na półtora roku z możliwością dalszego przedłużenia. Nowy trener do Białej Gwiazdy nie przyszedł sam - jego asystentem będzie Bartłomiej Zalewski, trener, który wraz z nim trenował greckiego Arisa Saloniki. Po konferencji prasowej Michał Probierz przeprowadził pierwszy trening z drużyną Białej Gwiazdy. Jak sam wspominał podczas konferencji, zawodników nie trzeba mu przedstawić, bo doskonale zna Wisłę Kraków z ligowych potyczek i nawet będąc w Grecji oglądał mecze ekstraklasy, więc doskonale się orientuje w tym, co jest do zrobienia. Patrząc na historię kariery Michała Probierza można śmiało powiedzieć, że jest to człowiek który nie rzuca słów na wiatr.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.