Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4693 miejsce

Michał Szpak: "Napędza mnie życie" (wywiad)

Chwilę przed drugim koncertem po jego powrocie z występu na tegorocznej Eurowizji udało się zaprosić do rozmowy Michała Szpaka. Zapraszam do lektury zapisu mojego wywiadu przeprowadzonego w ostatni weekend na terenie łódzkiej Manufaktury.

Michał Szpak / Fot. mat. promocyjneAdam Sęczkowski: Michale, jaki jest najlepszy prezent, który otrzymałeś od losu?

Michał Szpak: Hm. Ciekawe pytanie. Na pewno moi rodzice, moje rodzeństwo, które zawsze mnie wspiera. Mam wspaniałych przyjaciół. Piękne jest także to, że mam możliwość rozwoju siebie, takiego jakim chcę być i robienia tego co chcę robić.

A.S.: Jak zmieniło się Twoje życie po Eurowizji chociażby w kwestii stresu. Po występie przed wielomilionową publicznością nic już chyba nie jest Ci straszne! Prawda?
M.S.: Moim zdaniem dopóki stres istnieje dopóty mamy świadomość, że jest to dla nas ważne. Ja stresuję się zarówno śpiewając dla wielomilionowej publiczności jak i występując dla pięciu osób. Wczoraj miałem pierwszy koncert po powrocie z Eurowizji i też się stresowałem. To jest wpisane w życie artysty. On jest potrzebny bo jest motorem do dalszych działań, popędza artystę, pozwala nam przeżywać występ.
Okładka płyty pt. Byle być sobą / Fot. mat. promocyjne
A.S.: Co jeszcze Cię w takim razie napędza oprócz stresu?
M.S.: Napędzają mnie przygody, podróże, przyjaciele. Ogólnie mogę powiedzieć, że napędza mnie wszystko co dzieje się wokół mnie czyli po prostu życie.

A.S.: A propos podróży; w ubiegłym roku Donatan i Cleo zapowiedzieli koncerty w krajach, w których głosowano na nich. Czy planujesz także takie występy?
M.S.: Tak. Są takie plany. Mój singiel jest obecnie grany w ponad 24 krajach, jest jednym z najczęściej ściąganych singli na iTunes, a więc jestem bardzo szczęśliwy. Wczoraj dowiedziałem się, że jestem pierwszy w Norwegii na Spotify. Dociera do mnie zatem fala dobrych wiadomości. Na pewno będziemy podróżować, ale nie tylko po tych krajach, które na nas głosowały. Bardzo dużo dostaję wiadomości z Rosji, których nie rozumiem bo nie posługuję się cyrylicą. (śmiech)

A.S.: Ale rozumiem, że manager dba o to, aby przetłumaczona treść dotarła do Ciebie.
M.S.: Oczywiście tak. (śmiech) Jest to dla mnie naprawdę wspaniały czas rozwoju muzycznego i dzielenia się swoją twórczością z publiką.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Wywiad jak zwykle profesjonalny. A i Michał Szpak jawi się jako ciekawy rozmówca.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Świetny, wciągający wywiad.
Trzymam kciuki za kolejne tak wciągające artykuły.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.