Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2487 miejsce

Michał Szpak: "Napędza mnie życie" (wywiad)

Chwilę przed drugim koncertem po jego powrocie z występu na tegorocznej Eurowizji udało się zaprosić do rozmowy Michała Szpaka. Zapraszam do lektury zapisu mojego wywiadu przeprowadzonego w ostatni weekend na terenie łódzkiej Manufaktury.

Michał Szpak / Fot. mat. promocyjneAdam Sęczkowski: Michale, jaki jest najlepszy prezent, który otrzymałeś od losu?

Michał Szpak: Hm. Ciekawe pytanie. Na pewno moi rodzice, moje rodzeństwo, które zawsze mnie wspiera. Mam wspaniałych przyjaciół. Piękne jest także to, że mam możliwość rozwoju siebie, takiego jakim chcę być i robienia tego co chcę robić.

A.S.: Jak zmieniło się Twoje życie po Eurowizji chociażby w kwestii stresu. Po występie przed wielomilionową publicznością nic już chyba nie jest Ci straszne! Prawda?
M.S.: Moim zdaniem dopóki stres istnieje dopóty mamy świadomość, że jest to dla nas ważne. Ja stresuję się zarówno śpiewając dla wielomilionowej publiczności jak i występując dla pięciu osób. Wczoraj miałem pierwszy koncert po powrocie z Eurowizji i też się stresowałem. To jest wpisane w życie artysty. On jest potrzebny bo jest motorem do dalszych działań, popędza artystę, pozwala nam przeżywać występ.
Okładka płyty pt. Byle być sobą / Fot. mat. promocyjne
A.S.: Co jeszcze Cię w takim razie napędza oprócz stresu?
M.S.: Napędzają mnie przygody, podróże, przyjaciele. Ogólnie mogę powiedzieć, że napędza mnie wszystko co dzieje się wokół mnie czyli po prostu życie.

A.S.: A propos podróży; w ubiegłym roku Donatan i Cleo zapowiedzieli koncerty w krajach, w których głosowano na nich. Czy planujesz także takie występy?
M.S.: Tak. Są takie plany. Mój singiel jest obecnie grany w ponad 24 krajach, jest jednym z najczęściej ściąganych singli na iTunes, a więc jestem bardzo szczęśliwy. Wczoraj dowiedziałem się, że jestem pierwszy w Norwegii na Spotify. Dociera do mnie zatem fala dobrych wiadomości. Na pewno będziemy podróżować, ale nie tylko po tych krajach, które na nas głosowały. Bardzo dużo dostaję wiadomości z Rosji, których nie rozumiem bo nie posługuję się cyrylicą. (śmiech)

A.S.: Ale rozumiem, że manager dba o to, aby przetłumaczona treść dotarła do Ciebie.
M.S.: Oczywiście tak. (śmiech) Jest to dla mnie naprawdę wspaniały czas rozwoju muzycznego i dzielenia się swoją twórczością z publiką.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Wywiad jak zwykle profesjonalny. A i Michał Szpak jawi się jako ciekawy rozmówca.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Świetny, wciągający wywiad.
Trzymam kciuki za kolejne tak wciągające artykuły.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.