Facebook Google+ Twitter

Michał Szpak to Szatan

Przeglądając slumsy Internetu natknąłem się na wypowiedź prominentnego polityka PiS-u, pana Włodzimierza Nowaka...

 / Fot. wikipediaJak się okazuje, za oknem deszczowo, w domu trochę zimno i, co najgorsze, sukces Szpaka to sukces samego księcia ciemności. Lucyfer postanowił przybrać postać “ani to kobiety, ani mężczyzny” i zastosować swoje najpotężniejsze narzędzie siania zła – piosenkę.

Zaszokowany rosnącymi wpływami zła w Polsce, trochę spanikowałem. Szybko sobie jednak przypomniałem, że na szczęście rządzi PiS, a to nie może być przypadek, że w najgorszych chwilach Matka Boska dała nam tak wielki dar. Zatem wszystko będzie dobrze.

Chociaż z drugiej strony, jak mówi moja sąsiadka, od czasu objęcia władzy przez Jarosława Kaczyńskiego / Beatę Szydło, zła w Polsce jest jakby więcej. To ja jej tłumaczę, że to dlatego, że zło drzemało już wcześniej, a teraz się uaktywniło, bo musi walczyć z siłami dobra. Ten skowyt sił ciemności to krzyk wypędzonych.

Przykładem takiego skowytu może być ta okropna, naszpikowana złym przekazem piosenka “Colour Of Your Life”, co to nawet po polsku nie jest, a więc w zasadzie antypolska.

Boże, broń nas przed Szatanem i jego sługami.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Gdyby chodziło o lepszą lub gorszą strategię w marketingu medialnym, to mógłbym zgodzić się w jakiejś mierze ze zdaniem polityka PiS. Ktoś liczył na zbiorowy flashback.

Zaś kwestie religijne w showbiznesie są bardzo ważne. Oczywiście, biorąc pod uwagę możliwy dochód i uczciwość artysty. Wszak nawet Madonna z biegiem czasu poczęła tracić wiernych, a niejeden potencjalny szatan okazywał się być zręcznym oszustwem managementu i naciąganych faktów. Na pewno łatwiej o sukces grając na nerwach klasy panującej.

"Colour of Your Life" nie nadawało się na konkurs Eurowizji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.