Facebook Google+ Twitter

Michał Wiśniewski doczekał się córeczki

  • Źródło: ngo.pl
  • Data dodania: 2006-09-19 08:41

Michał Wiśmiewski doczekał się trzeciego potomka. Jego druga żona Ania Świątczak urodziła mu córeczkę.

fot. MWMEDIA Dziewczynka ma na imię Etiennette Anna. Ma 56 cm wzrostu i waży 3300 gram. Jest zdrowa i śliczna – informują szczęśliwi rodzice na oficjalnej stronie internetowej Ich Troje. Matką chrzestną zostanie prawdopodobnie Nina Terentiew.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Ma jeszcze dzieci o imionach - Xaviere oraz Fabienne. Liczę na odpowiednika francuskiego (artysta o podobnie zwariowanym imażu), który da swoim dzieciom na imię - Grzegorz, Krzysztof i Małgorzata w polskiej oczywiście pisowni. I wówczas uznam, że oba języki są równoprawne w Europie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak czy owak - bardzo nieładnie postąpił dając takie dziwne i niepolskie imię Polce. Mam nadzieję, że inne mamy i taty nie pójdą w tym kierunku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawo dla Niny01 - w siódmej minucie uczestnictwa w W24 taki wyważony komentarz... Przeciętny Polak bierze księgę imion (polskich) i studiuje. Trzeba wysilić się, aby wertować księgę francuską albo islandzką... A przy okazji - *waży 3300 gram*. Oczywiście - *gramów*! Albo (skoro *cm*) to *waży 3300 g*.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nic - tylko tyle, że obce jest jednak lepsze od polskiego...

Komentarz został ukrytyrozwiń

no i co z tego?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Poprzednie dzieci też wyszukane imiona. RJP zabrania urzędom nadawania takich imion, jednak jeśli nadaje się za granicą albo jedno z rodziców jest cudzoziemcem... Niestety, są imiona, nawet ładne, które jednak Polakom nie przystoją. Czy we Francji dają np. Szczepan, Wawrzyniec, Grażyna (w polskiej postaci)? Czyli uznajemy, że obce jest lepsze od polskiego?

Komentarz został ukrytyrozwiń

jeszcze pare informacji dla rodzicow Szczepanki: jej szczesliwy kolor to ZIELONY!,kamien-talizman to szmaragd,jej metalem jest miedz a szczesliwa liczba 9 - zycze wszystkiego naj ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Etienne jest popularnym meskim imieniem we Francji, zenska odmiana tego imienia jest rzadka,popularna byla w latach trzydziestych XX wieku.Etymologiiczne znaczenie tego imienia to "koronowany" z greckiego.Polski odpowiednik to Szczepan,czyli mala Wisniewska ma na imie po prostu Szczepanka... ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Etiennette.. Boże oni sobie sprawy nie zdają jak krzywdzą te dzieci :/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.