Facebook Google+ Twitter

Michał Wiśniewski musiał wpłacić 10 tys. zł poręczenia majątkowego

  • Źródło: Dziennik Łódzki
  • Data dodania: 2006-11-17 13:09

Prokuratura postawiła Michałowi Wiśniewskiemu, liderowi grupy Ich Troje, zarzut działania na szkodę spółki Reim Music Factory Polska w Starowej Górze koło Łodzi i wyprowadzenie z niej majątku znacznej wartości. Grozi mu za to kara do 10 lat więzienia. Artysta został już przesłuchany.

fot. AKPA– Na nasze wezwanie podejrzany zjawił się z adwokatem - powiedziała nam prokurator Małgorzata Fiszer-Sieroń z Prokuratury Rejonowej w Pabianicach. – Odmówił wyjaśnień, ale zobowiązał się do złożenia ich na piśmie. Wkrótce zostanie wezwany na kolejne przesłuchanie.

Doniesienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Michała Wiśniewskiego złożył Alfred R., Niemiec, główny udziałowiec spółki w Starowej Górze. Firma zajmowała się obsługą zespołu Ich Troje – promowaniem, reklamowaniem i rozliczaniem tras koncertowych.

Prokuratura na razie nie ujawnia, w jaki sposób piosenkarz miał wyprowadzić majątek ze spółki, nie podaje też konkretnej kwoty. Informuje jedynie, że chodzi o miliony złotych.

Ani z Michałem Wiśniewskim, ani z jego menedżerem nie udało się nam wczoraj skontaktować.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

1. MW zzieleniał ze złości?
2. "Kocham" wyznania - *chodzi o miliony zł*; jak dług był 1000 zł, to nic, 100 000 zł - lekkie zaniepokojenie, milion - nerwowe trzepotanie powiekami, parę milionów - przekazanie sprawy do sądu.
Ile brakuje przeciętnemu człowiekowi do burżuja? Już przy zaległości 100 zł jest gotów gryźć i kopać... A kapitalista niepokoi się powyżej bańki. Są jednak ludzie i nadludzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.