Facebook Google+ Twitter

Michał Wiśniewski: Nigdy nie uciekam przed ludźmi

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-07-28 10:39

Spotykamy się w jednej z warszawskich restauracji przy ul. Belwederskiej. Miły, przyjemny lokal z pyszną domową kuchnią. Ulubione miejsce Michała.

Michał z zespołem Ich Troje / Fot. Wojtek Bąkiewicz/Archiwum artystyMuzyk tryska dzisiaj energią, wygląda na wypoczętego i szczęśliwego. Zamawia dla siebie pyszny barszcz i rozpoczynamy rozmowę o życiu, muzyce i kobietach.


Co się teraz u Ciebie dzieje? Mało Cię w telewizji, prasie, na bankietach…?
- Żyję, a w zasadzie to dopiero odżywam. Poświęciłem się ostatnio pasji pokerowej. Jednak nie jako typowy gracz, ale zajmuję się pokerem jako biznesem. Prowadzę portal dla pokerzystów PolishRounders.org. To duża społeczność pokerzystów w Polsce, ale przede wszystkim miejsce dla osób, które po raz pierwszy spotykają się z pokerem. Już wkrótce startujemy z dwoma innymi projektami. Mam nadzieję, że w ciągu trzech miesięcy zamknę je wszystkie. Jak to zwykle bywa w moim przypadku, pewnie
w jakiś sposób ta przygoda z pokerem również trochę się rozluźni, bo zawsze tak mam, że gdy już nic nowego nie jestem w stanie w danej dziedzinie wymyślić, porzucam projekt, tzn. żyje on swoim własnym życiem i nie poświęcam mu się aż tak bardzo.

Wbrew temu, co mówią, także nagrywam. Nagrywam płytę „sweterkową”, poezję śpiewaną. Dwupłytowy album, dwadzieścia sześć piosenek, głównie do poezji Andrzeja Wawrzyniaka. Nie ukrywam, że spełniam w ten sposób swoje wielkie marzenie. Razem z Andrzejem doszliśmy do wniosku, że teraz nadszedł odpowiedni czas, aby facet w wieku prawie 40 lat nagrał tego typu płytę. Za około 3 tygodnie wchodzimy do studia.

Nie brak Ci zainteresowania ze strony mediów? Przecież jeszcze nie tak dawno nie było dnia, żeby w którejś gazecie, na portalu w Internecie nie pojawiła się wzmianka o tobie, wywiad, głupia plotka, zdjęcia?
- Tak naprawdę nie odczuwam braku rozgłosu związanego z moją osobą. Szczerze mówiąc - wszystko dzieje się na moją prośbę. W dalszym ciągu jestem zapraszany jako gość do wszystkich największych show, które są produkowane w Polsce. A zatem wszyscy traktują mnie jak celebrytę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.