Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10634 miejsce

Michał Wiśniewski oskarżony po raz drugi

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2007-05-11 09:22

Nad Michałem Wiśniewskim zbierają się czarne chmury - do sądu w Pabianicach wpłynął przeciwko niemu drugi akt oskarżenia.

Dziesięć minut trwała wczorajsza, druga rozprawa w procesie przeciwko piosenkarzowi Michałowi Wiśniewskiemu, któremu Prokuratura Rejonowa w Pabianicach zarzuca malwersacje finansowe. Gwiazdor dowiedział się jedynie o kolejnym akcie oskarżenia, jaki skierowała przeciw niemu pabianicka prokuratura.

- Wpłynął do nas drugi akt oskarżenia przeciwko Michałowi W. - informuje sędzia Przemysław Zabłocki, przewodniczący składu sędziowskiego. - Przedstawione w nim zarzuty ściśle wiążą się z tymi, które zostały postawione w pierwszym akcie, więc sąd postanowił wczoraj połączyć obydwie sprawy i wyznaczyć nowy termin procesu.

Pierwszy pozew wpłynął na drodze cywilnej, z oskarżenia Alfreda Reimanna, głównego udziałowca spółki Reim Music Factory Polska w Starowej Górze, której Wiśniewski jest wiceprezesem. Zarzuca on piosenkarzowi przywłaszczenie prawie 2,3 mln zł, które spółka otrzymała od firmy Rock House.

Drugi akt oskarżenia to efekt kontroli przeprowadzonej w spółce przez inspektorów skarbowych. Wiśniewski ma w nim postawione dwa zarzuty: o przestępstwo karne i karno-skarbowe. Ponieważ proces gwiazdora jest utajniony, sędzia nie chciał zdradzać więcej szczegółów. Kolejna rozprawa została wyznaczona na 26 czerwca.
(pat)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 10.04.2009 17:01

Ciekawe dlaczego jest utajniony czyżby było jeszcze coś o czym (lub kim) nie powinniśmy się dowiedzieć ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.