Facebook Google+ Twitter

Michalkiewicz krytykuje Kaczyńskiego

"Impotent wie dobrze, jak to należy zrobić, ale sam tego nie robi" - powiedział w kontekście Jarosława Kaczyńskiego red. Michalkiewicz.

 / Fot. W24Współzałożyciel UPR odniósł się w taki sposób do propozycji PiS, przywrócenia w Polsce kary śmierci. Michalkiewicz, podobnie jak Janusz Korwin-Mikke, wypomniał Kaczyńskiemu, że przez dwa lata miał pełną władzę i nic nie zrobił w tej sprawie: "Ci politycy, kiedy coś mogą zrobić, to wtedy tego nie robią, natomiast kiedy nie mogą już nic, podnoszą niesamowity krzyk" - powiedział Michalkiewicz w jednym ze swoich felietonów.

Jarosławowi Kaczyńskiemu również dostało się za słowa w sprawie Radosława Sikorskiego. Przypomnijmy, prezes PiS zarzucił ministrowi spraw zagranicznych, że dąży do likwidacji niepodległości Polski i chce postawić go przed Trybunałem Stanu. Michalkiewicz zarzuca Kaczyńskiemu hipokryzję i przypomina mu, że jego partia oraz on sam głosował za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego, który przesądził o utracie naszej suwerenności.

Źródła:
http://www.youtube.com/watch?v=zocCZvszdVs
michalkiewicz.pl


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

o szoł om
  • o szoł om
  • 01.12.2011 15:02

Dlaczego zaraz ATAKUJE?!!!

Panowie Stanisław Michalkiewicz i Janusz Korwin-Mikke od lat jedynie mówią prawdę skrzętnie skrywaną dotychczas przez media głównego nurtu! Zamiast bajdurzyć o ataku wytknijcie im w którym momencie mówią nieprawdę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
S.O.
  • S.O.
  • 01.12.2011 12:35

Dobrze,że walczą ze sobą ( oczywiscie wszyscy dzisiejsi ,,poliycy'' ze wszystkich bez wyjatku partii )! Dzięki temu społeczeństwo ma spokój !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.