Facebook Google+ Twitter

Michalkiewicz o Kolendzie-Zaleskiej: Dziennikarze TVN24 przesłuchują gości

Według Stanisława Michalkiewicza sposób, w jaki Kolenda-Zaleska prowadziła rozmowę z detektywem Rutkowskim, nie powinien być dla nikogo zaskoczeniem. Zdaniem publicysty, dziennikarze TVN24 zamiast prowadzić rozmowę, przesłuchują nielubianych przez stację gości.

Stanisław Michalkiewicz stwierdził, że dziennikarze TVN przesłuchują swoich gości, zamiast prowadzić normalne rozmowy. Znany publicysta powiedział, ze kiedyś odpowiedział zapraszającej go do studia dziennikarce w następujący sposób: "Chętnie przyjdę, ale pod warunkiem, że otrzymam wezwanie na piśmie z numerem sprawy i z zaznaczeniem w jakim charakterze mam być przesłuchany".

Michalkiewicz w taki sposób odniósł się do rozmowy Katarzyny Kolendy-Zaleskiej z detektywem Rutkowskim, za którą dziennikarka TVN24 została skrytykowana przez Radę Etyki Mediów. Według felietonisty takie traktowanie nielubianych gości przez dziennikarzy TVN24 jest normalne, a głównymi zadaniami pań Olejnik czy wspomnianej Kolendy-Zaleskiej jest wdeptanie w ziemię swoich przeciwników politycznych.

Publicysta odniósł się również do faktu napisania wiersza przez Andrzeja Gołotę
dla Wisławy Szymborskiej: "Efektowne zakończenie karnawału" - skomentował.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

konio
  • konio
  • 13.02.2012 11:33

Skoro Rutkowski może prowadzić grę operacyjną,przesłuchania,podsłuchy,zlecać badania laboratoryjne i w świetle kamer i jupiterów informować opinię publiczną o stanie policyjnego śledztwa,to dlaczego dziennikarz nie może zabawić się w prokuratora?
Kolęda-Zalewska potraktowała Rutkowskiego w taki sam sposób w jaki on traktuje prawo i ludzi na rzecz których rzekomo "pracuje".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.