Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

99503 miejsce

Michalkiewicz o Palikocie: "Folksdojcz, kawał sku..." [Wideo]

Na swoim ostatnim spotkaniu w Olkuszu Stanisław Michalkiewicz bardzo dobitnie powiedział co sądzi o Januszu Palikocie.

 / Fot. Ejdzej"Jest to nie tylko błazen i bufon, ale sku... kawał" - powiedział Stanisław Michalkiewicz. W ocenie publicysty "Najwyższego Czasu" jego działalność wychodzi naprzeciw Rosji, Niemcom oraz UE. Michalkiewiczowi chodzi o to, że Palikot atakuje fundament polskości, jakim jest chrześcijaństwo oraz Kościół katolicki i wywołuje w ten sposób polską wojnę religijną. Jego zdaniem, taka sytuacja w Polsce zawsze był marzeniem wszystkich naszych wrogów.

Współzałożyciel UPR zabrał również głos w sprawie wyborców Palikota. Nazwał ich kompletnymi durniami i zasrańcami, którym powinno się odebrać prawo głosu.


Znajdź nas na Google+







Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (23):

Sortuj komentarze:

1grajek
  • 1grajek
  • 01.10.2012 19:04

I kto to mówi i po co tego słuchać .

Komentarz został ukrytyrozwiń
-
  • -
  • 01.10.2012 14:58

@babcia -tu nie przeważa szambo (to małe piwo) , tylko KOMUNA ( a to już gnój).

Komentarz został ukrytyrozwiń
-
  • -
  • 01.10.2012 14:54

Bardzo ładnie i trafnie powiedział o tym myszołapie .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przemyślenia na temat Ojca Rydzyka. Michalkiewicz jest krytykiem PiS, a do tego o zgrozo jest jeszcze liberałem gospodarczym. A mimo wszystko od dawna ma stałe miejsce w mediach Ojca Rydzyka.

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 30.09.2012 21:49

Człowiek nikt powiedział...:)
Żałosny nikt i plebejski teksty buraka, a kto się ciesz ?
Widać po nikach :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
car nikolaj
  • car nikolaj
  • 30.09.2012 20:42

Szto eto Michalkiewicz.Durak ili idiot.

Komentarz został ukrytyrozwiń
obserwator
  • obserwator
  • 30.09.2012 20:40

dlaczego usunięto mój wpis ? Tylko peany są akceptowane ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Maria Rocka
  • Maria Rocka
  • 30.09.2012 20:23

Pana Michalkiewicza słucha się z ogromną przyjemnością! Zawarł w tej wypowiedzi wszystko o Palikocie !

Warto również posłuchać ,jego wykładów na temat obecnego antypolskiego rządu ,który niszczy gospodarkę Polski ,a morale tego rządu to niestety dno!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Hiroo Onoda
  • Hiroo Onoda
  • 30.09.2012 20:06

Brawo!

Komentarz został ukrytyrozwiń
babcia
  • babcia
  • 30.09.2012 19:41

Jolka Dzisiaj 18:09
Masz rację, szambo jednak zaczyna przeważać na w24.