Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12897 miejsce

Michalkiewicz: PiS nie zrealizuje roszczeń żydowskich

Według Stanisława Michalkiewicza rząd Prawa i Sprawiedliwości nie prowadzi negocjacji w sprawie roszczeń żydowskich.

"Mój informator właśnie poinformował mnie, że na spotkaniu wiceministra spraw zagranicznych Jana Dziedziczaka W Nowym Jorku padła informacja, co prawda nie z jego ust, ale z ust pani, która w ministerstwie spraw zagranicznych w randze ambasadora zajmuje stanowisko kogoś w rodzaju pełnomocnika do kontaktów z polonią zagraniczną padło takie zapewnienie: że nie ma mowy o żadnych rozmowach w sprawie realizacji roszczeń żydowskich". Więc bardzo możliwe, że to jest przyczyna wrogości lobby żydowskiego do obecnego rządu, co by o nim dobrze świadczyło i życzliwie mnie do niego usposabiało."- powiedział Stanisław Michalkiewicz.

Jest to o tyle ciekawe, gdyż Michalkiewicz wcześniej był krytykiem Prawa i Sprawiedliwości nazywając je ekspozyturą amerykańsko- żydowską. Trzeba jednak przyznać, że złagodził swój ton w trakcie trwania rządów PiS przyznając, że Jarosław Kaczyński chce obalić RAZWIEDUPR, czyli agenturę de facto rządzącą Polską.

Roszczenia żydowskie są jednym z najczęściej poruszanych tematów przez publicystę Stanisława Michalkiewicza. W ocenie Michalkiewicza temat ten jest ważny gdyż gdyby udało się zrealizować roszczenia to Żydzi staliby się szlachtą w Polsce.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

"Kaczyńscy" sympatią darzą Izrael, któremu ode strony militarnej nieba przychylają. A diaspora, zwłaszcza ta bankierska, ma powody do narzekań.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oficjalnie może nie, bo nie wypada otwartym tekstem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kodziarze raczej nie idą w sprzeciwie do nie uznawania niesłusznych roszczeń żydowskich, a raczej w związku z tym, że PiS planuje obniżyć ubeckie emerytury.

A w temacie - Polacy Żydom niczego nie zabierali, pretensje i roszczenia niech wysuwają do Niemców.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy brak zgody na realizowanie roszczeń wpływa na zapał KODów w obalaniu nieprzychylnego rządu ? Gdy prezydent Komorowski obiecał prywatyzacje Lasów Państwowych na ten poczet. Kodowi pomimo jaskrawego łamania demokracji podoba się PO&PSL . Soros wspiera inicjatywę publiczno społeczną od dawna.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobra informacja

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.