Facebook Google+ Twitter

Michalkiewicz: "Rząd wprowadza narodowy program eutanazji"

Stanisław Michalkiewicz w bardzo ostrych słowach ocenia działania rządu w służbie zdrowia i nazywa je narodowym programem eutanazji.

 / Fot. fotoupr/CC 2.0Wzrost cen leków o co najmniej 30 proc. oznacza, dla najstarszej, najbardziej schorowanej, najuboższej części naszego społeczeństwa po prostu śmierć - pisze publicysta.

Stanisław Michalkiewicz jest jednym z tych komentatorów politycznych, który od lat twierdzi, że władze, wybierane w demokratycznych wyborach pełnią wyłącznie funkcję dekoracyjną, a Polska de facto jest rządzona przez różne agentury niewidoczne dla postronnego widza. Dla Michalkiewicza rząd Donalda Tuska realizuje przede wszystkim polecenia "starszych i mądrzejszych", jak to publicysta ma w zwyczaju określać służby specjalne.

Według Michalkiewicza zamieszanie wokół leków i ich drastyczny wzrost cen nie jest przypadkowy: "Bezpieczniackie podjęły decyzję o uruchomieniu Narodowego Programu Eutanazji, który który dla niepoznaki przybrał postać ustawy o refundacji leków" - czytamy

Celem takiego działania jest według komentatora "Radio Maryja" oczywiście zredukowanie liczby polskiego narodu (Michalkiewicz często określa go mianem: "mniej wartościowego narodu tubylczego), a przez to zwiększenie jego produktywności oraz rentowności. "Leczenie ludzi znacznie zubaża budżet, a tak to będzie można wydać te pieniądze na pomoc dla Włoch czy Grecj, a tak trzeba leczyć starych dziadów, którzy i tak przecież niedługo umrą" - mówi sarkastycznie i zwraca uwagę na podstępujący upadek naszej państwowości.

W tym kontekście przywołuje wypowiedź Rzecznika Praw Pacjentów, który polecił chorym, aby szukali ludzkich aptekarzy: "Wszystko zależy od tego, czy ktoś jest ludzki czy nieludzki, a to znaczy, że w Polsce już żadne prawa nie obowiązują"- podsumowuje Michalkiewicz


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

lolek
  • lolek
  • 11.04.2012 20:47

Co ten człowiek Michałkiewicz bredzi.Wystarczyło zobaczyć co się działo dzisiaj w Sejmie.Kreują nieboszczyka na bohatera człowieka dbającego o zwykłych ludzi.człowieka który się identyfikował ze zwykłymi ludźmi.Wystarczyło że pani Kopacznie podała jego nazwiska oddzielnie od pozostałych nieboszczyków(powiedziała że oddadzą hołd 96 ofiarom katastrofy) zaraz z PiS-u wyszło bydło i chamstwo.Wielki patriota tak się obraził że olał kraj ciężką sytuację Polaków i walkę o poprawienie im bytu i wyszedł z Sejmu.Gdzie ta miłość do ojczyzny.Gdzie wizerunek brata jednoczącego się z narodem ze zwykłymi obywatelami jak dla niego elita polityczna,wojskowa i intelektualna to nieodpowiednie towarzystwo-o niskim statusie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Polakko
  • Polakko
  • 30.01.2012 11:27

A kto Twoim zdaniem przeprowadza tą "amerykanizację" ? Sytuacja którą opisujesz jest bliższa realiom rosyjskim niż amerykańskim (choć amerykanie robią co mogą by gonić wschód) ;D Ameryka była krajem z najliczniejszą i najsilniejszą klasą średnią, co powoli się zmienia na rzecz modelu sowieckiego. To nic innego jak efekt socjalizacja świata.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Biedny ograniczony publicysta. Jedyne co mu przychodzi do głowy to służby specjalne. A tymczasem to co się dzieje jest po prostu ubocznym efektem "amerykanizacji" Polski. Robią z nas drugie USA czyli usiłują doprowadzić do sytuacji, w której parę procent ludzi dysponuje 97% pieniędzy w kraju.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.