Facebook Google+ Twitter

Michalkiewicz: Sakiewicz jest tak samo niezależny jak Michnik

Według Stanisława Michalkiewicza ocenzurowanie ks. Isakowicza- Zaleskiego i zerwanie z nim współpracy przez "Gazetę Polską" pokazuje, że medium Tomasza Sakiewicza nie specjalnie różni się od "Gazety Wyborczej".

"Na tym właśnie polega słynna „niezależność”, jaką część opinii publicznej w naszym nieszczęśliwym kraju jest od pewnego czasu nieustannie epatowana. Mamy niezależnych polityków, mamy niezależnych dziennikarzy, którzy albo z niezależnymi politykami, albo w ostateczności nawet między sobą prowadzą „niezależne rozmowy”. Wszystko ocieka niezależnością, jak w „Gazecie Wyborczej” - ale podobnie jak u Henry’ego Forda, gdzie można było kupić sobie samochód w dowolnym kolorze pod warunkiem, że był to kolor czarny - niezależność ta jest surowo podporządkowana tzw. świadomej dyscyplinie, w następstwie której wszyscy niezależni śpiewają z tego samego klucza."- napisał w swoim artykule Stanisław Michalkiewicz.

Tomasz Sakiewicz zerwał współpracę z ks. Isakowiczem- Zaleskim ponieważ uznał, że kapłan wpisał się w prorosyjską retorykę aktywną szczególnie wśród części polskiej prawicy, która uważa, że za Konflikt Krymski najmniej odpowiedzialna jest Rosja ale: Niemcy, USA oraz Żydzi. Najlepszym tutaj przykładem jest Janusz Korwin- Mikke, który powtórzył za Putinem, iż w Polsce szkoleni byli "terroryści z Majdanu" oraz Stanisław Michalkiewicz, który wystąpi na zbliżającym się kongresie KNP.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.