Facebook Google+ Twitter

Michnik nie będzie szefem gruzińskich mediów

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-08-02 22:26

Adam Michnik oświadczył, że nie będzie kandydował na stanowisko szefa gruzińskich mediów. W opublikowanym na stronie internetowej "Gazety Wyborczej" oświadczeniu, redaktor naczelny gazety dementuje informację, podaną przez rosyjskojęzyczny portal informacyjny "Gruzija-Online".

W piatek wieczorem portal poinformował, że Adam Michnik jest gotów ubiegać się o stanowisko dyrektora generalnego publicznej telewizji i radia w Gruzji. Portal powoływał się na rzecznika praw obywatelskich Sozara Subariego.

Miał on stwierdzić, że pomysł wysunięcia kandydatury Michnika na szefa Gruzińskiego Nadawcy Publicznego pojawił się na spotkaniu z organizacjami pozarządowymi. Subari utrzymywał, że konsultowano się w tej sprawie z naczelnym "Gazety Wyborczej" i że wyraził on gotowość udziału w konkursie.

W opublikowanym na stronie internetowej oświadczeniu Adam Michnik przyznaje, że w piątek dwukrotnie telefonowano do niego w tej sprawie z Tibilisi. Zastrzega jednak, że dwukrotnie oświadczył, iż jego kandydatura nie wchodzi w grę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.