Facebook Google+ Twitter

Microlab Solo15 - małe trzęsienie ziemi w salonie

Aby docenić dobre głośniki nie trzeba mieć słuchu idealnego. Nie jest ważne czy słuchasz muzyki, jesteś miłośnikiem filmów lub zapalonym graczem – bez dobrych głośników dźwięk będzie płaski i nie uzyskamy pełni doznań.

 / Fot. Krzysztof KołosowskiPo długich poszukiwaniach w sieci moją uwagę przykuła mało znana w Polsce firma Microlab, której głośniki szturmem zdobywają popularność wśród miłośników dobrego brzmienia. Ze względu na ograniczone miejsce nie skusiłem się na popularne Solo7 lecz zdecydowałem się na model Solo15. Jednak mimo niewielkich rozmiarów mają ogromne możliwości.

Wygląd i wykonanie:Głośniki do największych nie należą, jednak przy wymiarach 169x345x274 mm ważą prawie 10 kg. Na pierwszy rzut oka od razu widać jakość wykonania sprzętu – materiały, z których są wykonane pochodzą z wyższej półki. Nie można pominąć również faktu, że obudowa głośników to najprawdziwsze drewno, a nie plastik, jak to zazwyczaj bywa w zestawach nagłośnieniowych przeznaczonych do PC. Prócz samego sprzętu w opakowaniu znajdziemy również kabel do podłączenia głośników oraz miedziany przewód do połączenia ze sobą kolumienek. Jedyne, do czego można się przyczepić, to brak pilota do wygodniejszej obsługi.

Specyfikacja techniczna:Wzmacniacz:
•Moc wyjściowa: 40W
•Dwie kolumny o mocy 22W RMS każda
•Separacja: >50dB
•Odstęp sygnału od szumu: >75dB
•Zakres częstotliwości: 40Hz – 28kHz
•Czułość wejścia: 410mV

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.