Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12357 miejsce

Miecugow i Sianecki na spotkaniu we Wrocławiu

W niedzielę wieczorem we wrocławskim Centrum Kultury Zachód przy ul. Chociebuskiej, widzowie popularnego w TVN programu "Szkło Kontaktowe" , mieli możliwość spotkania się z jego autorami: Grzegorzem Miecugowem i Tomaszem Sianeckim.

1 z 12 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Grzegorz Miecugow i Tomasz Sianecki spędzają ze sobą dużo czasu, nie tylko przed kamerami, ale i w życiu prywatnym. Fot. Jarosław Jakubczak
Grzegorz Miecugow i Tomasz Sianecki spędzają ze sobą dużo czasu, nie tylko przed kamerami, ale i w życiu prywatnym. Fot. Jarosław Jakubczak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Krystian! Tak żeby zakończyć ten temacik, bo to bez sensu, jeszcze się pokłócimy i będzie niemiło a po co.
Ja lubię krytyke, bo wyciągam z niej wnioski z tego, co mi napisałeś też wyciągnę, bo widzę, że wiesz, o co chodzi, robisz fajne zdjęcia i jesteś fachowcem w tej dziedzinie.Ja nie zarzuciłem Ci, że jesteś nieobiektywny w komentarzach tylko,że ciężko jest jednoznacznie wydać taką radykalną opinie, że zdjęcia mają skopany balans i koniec. Jest wiele innych czynników pośrednich, których mogłeś nie wziąć pod uwagę i przyznam, że troszkę mnie to zdenerwowało, że tak od razu na forum napisałeś taką opinie jak by to było pewne i już.
Poza tym oceniajmy fotki bardziej tematycznie, bo w foto reporterskim można pstryknąć fotkę nawet komórka i wiadomo, że pod względem technicznym nie będzie dobra, ale będzie niosła taką informację,zatrzyma taką chwilę, że może być bezcenna.
Umówmy się, że kończymy ten temat, jeśli Cię uraziłem w swojej ripoście to przepraszam i czekam na kolejne komentarze zarówno te negatywne jak i pozytywne. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jarku widzę, że kilka słów krytyki wywołuje u Ciebie osobiste wycieczki. Dlaczego twierdzisz, że moje opinie nie są obiektywne? Nie znam Cię osobiście, nie spałeś z moją żoną (pytałem) i nic do Ciebie nie mam wiec moje opinie są jak najbardziej obiektywne.

Jak sam napisałeś robiłeś zdjęcia "w skomplikowanym mieszanym oświetleniu scenicznym" gdzie normalnie nie robi sie zdjęć z wbudowana lampa błyskowa, pierwszą czynnością powinna być kalibracja balansu bieli. Zresztą Olek E400 znany jest z tego, że ma problemy z balansem w świetle mieszanym i tym bardziej powinieneś brać to pod uwagę. „Studyjne portreciki” to moim zdaniem najtrudniejsza kategoria fotografii i porównywanie do fotoreportaży jest trochę nie na miejscu.

Ostatniego zdania na mój temat nie będę komentował. Zawsze przyjmowałem krytykę pod swoim adresem z wdzięcznością a to, dlatego że ktoś poświęcał czas by zadać sobie trud na ocenę mojej pracy a umiejętnie wykorzystana daje efekty w postaci poszerzenia wiedzy, w Tobie rodzi agresje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jarku podziwiam Cie za Twoje wcześniejsze galerie, ale no właśnie, ale...

Te zdjęcia niestety jak dla mnie są poniżej Twojego poziomu. Dlaczego? Weżmy pierwszą fotke niby wszystko spoko, ale te odbicie lampy od szyby,aż razi :P czerwone oczy, jesteś profesjonalnym fotografem nie zauważyłeś tego? Co to kołnierzyka na 6 u mnie jest biały. Widać pozatym że były ciężkie warunki. Dziś bez plusa, ale następnym razem...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Każda opina jest cenna,Twoja też, ale skrajne opinie nie wystawiaj zbyt pochopnie. Nie twierdzę,że te zdjęcia są ideałem pod względem technicznym, ale uważam,że nie jesteś w stanie obiektywnie wydać tak jednoznacznej opinii, że te zdjęcia mają skopany balans bieli i koniec. Równie dobrze Twój monitor może być źle ustawiony, bo u mnie kołnierzyk na zdjęciu nr 6 jest akurat biały.Ale nie chcę się nad tym rozdrabniać, ważny jest tu dla mnie ładunek dokumentalny bardziej niż to, czy zęby w skomplikowanym mieszanym oświetleniu scenicznym wyszły bardziej żółte niż białe. Ja nie robię studyjnych portrecików tylko fotoreportaż. Widzę, że bardziej lubisz komentować niż praktykować sądząc, po stosunku materiałów do komentarzy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

unpredictable3, na zdjęciach skopany jest balans bieli i dlatego białe nie jest białe, lecz żółte, zobacz np. na zdjęciu 6, kołnierzyk powinien być biały, jest żółty. Zresztą królicze oczka też drażnią a tą wadę na fotkach naprawdę łatwo poprawić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Aj.. napisałem z konta dziewczyny ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Musiało być to ciekawe spotkanie, mam nadzieje że będę mógł być na takim spotkaniu:) (+)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.