Facebook Google+ Twitter

Miecugow: Korwin-Mikke przeciwnikiem Europy

Podczas jednego z ostatnich programów "Szkła Kontaktowego" Grzegorz Miecugow powiedział, że lider Kongresu Nowej Prawicy, Janusz Korwin-Mikke jest przeciwnikiem Europy. Przejęzyczył się czy też powiedział z obfitości serca?

 / Fot. OdderBot / Wikipedia CC 3.0Grzegorz Miecugow razem z Arturem Andrusem skomentowali w "Szkle Kontaktowym" fakt złożenia przez Janusza Korwin-Mikkego doniesienia do prokuratury na Janusza Palikota. Lider RP postulował likwidację obecnych państw europejskich i zbudowania w ich miejsce superpaństwa, które byłoby w stanie rywalizować z USA i Chinami. Korwin-Mikke uznał więc, że Palikot wzywa do likwidacji państwa polskiego, co w jego ocenie jest przestępstwem i złożył zawiadomienie do prokuratury.

Miecugow omawiając problem powiedział, że lider KNP jest przeciwnikiem Europy. Być może przejęzyczył się i miał na myśli Unię Europejską; ale równie dobrze mógł nie popełnić błędu i przedstawił swój pogląd. Bowiem w środowisku salonu lewicowo - laickiego, do którego należy Miecugow UE jest podmiotem politycznym bliskim ideału, a każdy kto się z tym polgądem nie zgadza jest przedstawiany jako "oszołom" albo jak to był uczynił Miecugow- przeciwnik Europy.

Jaki jest, więc stosunek Korwin- Mikkego do Europy?

Uważa on, że każdy dobry Europejczyk jest przeciwnikiem Unii Europejskiej, tak jak każdy dobry Rosjanin był przeciwnikiem ZSRR. Tak więc, uważa się za Europejczyka.Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

janusz ciota-kot
  • janusz ciota-kot
  • 30.08.2012 19:38

Miecugow - nie kompromituj się ,POpatrz na siebie jakim jesteś zerem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marcin Udański
  • Marcin Udański
  • 29.08.2012 23:47

Jaki autor taki artykuł, nie od dzisiaj to wiadomo. Facet bezkrytyczny i zadufany w sobie "walczy"dalej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wiedziałem, że wypowiedzi jakiegoś dyrektora z TVN w ogóle mają jakiekolwiek znaczenie... Czy teraz będziemy mieli przegląd wypowiedzi dyrektorów z innych stacji?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
  • Jolka
  • 29.08.2012 20:38

Co kto powiedział , na takie cytaty braknie netu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.