Facebook Google+ Twitter

Miecugow: "Palikot celnie wypunktował Tuska"

"To nie jest rząd do zarządzania państwem, ale do zarządzania Platformą Obywatelskiej" - napisał na swoim blogu Janusz Palikot.

Powtórzył swoje słowa podczas debaty sejmowej i expose premiera: "Zlikwidował pan Schetynę, a teraz musiał dowartościować Gowina. Co się z panem stało?" - grzmiał Janusz Palikot. Zarzucił jego nowemu ministrowi, Jarosławowi Gowinowi, że jest funkcjonariuszem Koscioła, przez co nie może być sprawiedliwy.

Palikot również wypomniał niezrealizowane obietnice Tuska, obecne postulaty Ruchu Palikota: likwidację Senatu, zmniejszenie liczby posłów w Sejmie. Były poseł PO również zarzucił partii rządzącej, że straciła charakter obywatelski. Nie potrafił zrozumieć , dlaczego PO idzie drogą PiS i zaostrza prawo wobec posiadaczy marihuany. Jego zdaniem radykalizacja prawa nie rozwiąże problemu.

Palikot uważa, że Tusk nie wykorzystał swojego czasu oraz talentów jakie niewątpliwie posiada. Szef lewicowej partii wypomniał mu, że nie odważył się wprowadzić radykalnych reform, które PO niosła na swoich programowych sztandarach.

Wystąpienie Palikota przypadło do gustu Grzegorzowi Miecugowowi, które w swojej audycji "Szkło Kontaktowe" uznał je za niezwykle trafne.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Krystyna
 • Krystyna
 • 21.11.2011 16:31

Pan Miecugow komentujac expose Premiera powiedzial,że waloryzacja kwotowa nie może byc przeprowadzona ,kłamie Pan nigdzie wcześniej nie konsultowano i Premier na moja propozycje stosowania takiej formy odpowiedzial ze musi byc ustawa gdyż inaczej trzebabyłoby ująć rolników.Jest to jedyny dobry pomysł gdyż całe 20 lat całą transformację Balcerowicza opierano na najbiedniejszych.Teraz tylko opozycja powinna poprzeć ten projekt i dopilnować.żeby pula na waloryzacje byla wyliczona uczciwie

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
 • olek kan
 • 20.11.2011 09:53

wojenka z kosciolem jest Tuskowi potrzebna do odwrocenia uwagi od rzadu.Sprawuje wladze 5ty rok a coraz wiekszej nadzy winni sa wszyscy tylko nie PO.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jacek Dr
 • Jacek Dr
 • 20.11.2011 09:13

Piją, śpiewają, pieniążki zbierają i ludzi otumaniają.
Większość narodu jest z Panem, Panie Palikocie !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jacek Dr
 • Jacek Dr
 • 20.11.2011 08:57

Może Palikot zrobi porządek z tymi kościelnymi nygusami, a Pan Bóg może Mu w tym pomoże.

Komentarz został ukrytyrozwiń
antek patelmitrz
 • antek patelmitrz
 • 20.11.2011 07:44

bojkotujcie kościół bo to banda złodziei ,rząd łoży miliardy na tych darmozjadów a ludzie głodują .Cała nadzieja w Palikocie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
 • e
 • 19.11.2011 21:05

Pan Palikot dużo mówi , mało robi . Tak było w komisji Przyjazne Państwo , dużo konferencji , gadżetów i uciekł .Poznamy bliżej posłów tej partii , ekspertów i zobaczymy co oni mają do zaproponowania Polakom .Jeśli będą takie wiecowe klimaty jak na inaugurację VII kadencji to już na VIII się nie załapią.

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
 • olek kan
 • 19.11.2011 20:44

PO sie obawia Palikota??A to dobre.Ruch Palikota to satelita PO.Ma "zagospodarowac najbardziej libertynski i antyklerykalny elektorat ktorym nawet PO sie brzydzi.W sejmie oddadza swe glosy i tak do PO.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nareszcie ktoś się pojawił mówiący konkretnie, bez ogródek i na temat. Nic dziwnego, że się go tak wszystkie partie obawiają. :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.