Facebook Google+ Twitter

Miecugow: PO nie nadaje się do rządzenia

Grzegorz Miecugow, gospodarz programu "Szkło Kontaktowe" nie zostawił suchej nitki na PO.

 / Fot. OdderBot / Wikipedia CC 3.0"Oczywiście, że mi się znudziła. PO nie nadaje się kompletnie do rządzenia. Prostym przykładem jest ranking zezwoleń na budowę, gdzie plasujemy się na 169 miejscu. Wyprzedzają nas kraje, które są dla nas zupełnie egzotyczne, jak Botswana. Nie ma na to wytłumaczenia dla partii, która jest u władzy od 5 lat." - powiedział "Gazecie Wyborczej"

Dlaczego Miecugow odwrócił się od PO?

Jak sam mówi, poczuł się oszukany przez ministra Boniego, który niedawno powiedział, że OFE to tragedia, a jeszcze w 2008 twierdził, że to nasz skarb narodowy. Publicysta również skrytykował inne ugrupowania polityczne; o Palikocie powiedział, że mu nie ufa, z kolei Jarosławowi Kaczyńskiemu zarzucił, że uprawia sekciarstwo. Miecugow o całej klasie politycznej ma bardzo złe zdanie; ich reprezentantów wprost nazywa "palantami". Dlatego Miecugow deklaruje, że nie pójdzie głosować w następnych wyborach i będzie to jego pierwszy raz od 1989 roku.

Znajdź nas na Google+



Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

mania 1
  • mania 1
  • 24.09.2012 21:19

No, w końcu lud się dowiedział, że PO jest be. Dobrze, że w końcu Grzesiu to powiedział, bo ludzie nadal by myśleli, że kryzys to spisek Kaczyńskich.
Vivat Grzesio!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Poprawę (w stronę lepszej jakości) niech zacznie od siebie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Żyd z Będzina
  • Żyd z Będzina
  • 23.09.2012 13:53

Ma chłop rację, ja też nie idę na wybory z tym że w poprzednich również nie brałem udziału a PO czyli kolesie z dawnego KLD i UW to stara zgrana karta w nowym opakowaniu i kto się nabrał ten naiwniak.

Komentarz został ukrytyrozwiń
rodzynek
  • rodzynek
  • 23.09.2012 13:04

Jolka biedny komuchu i kto cię będzie bronił przed IPN jak nie be PO ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
marek
  • marek
  • 23.09.2012 11:30

W nowej rzeczywistości; Miecugow będzie świnie oprzątał!

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 23.09.2012 11:28

Trochę póżno zajarzył - widzi dupek że to koniec tego g..... POwskiego więc, próbuje szukac sobie nowego miejsca ....

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Nowak
  • Jan Nowak
  • 23.09.2012 10:54

MIECUGOW TO ZWYKŁA SZMATA MORALNA.
myśli, że ludzie nie pamiętają.
PiS zostanie poproszony o przejęcie władzy i posprzątanie po tych orgiach przestępców,
a miecugow do zamiatania ulic, albo do anglii na zmywak.
Ranking zezwoleń na budowę nie zmienił się od wielu lat, a miecugow zauważa to dopiero teraz,gdy ranking PO pikuje na dno

Komentarz został ukrytyrozwiń
milo
  • milo
  • 23.09.2012 09:52

Miecugow ty weź nie pyskuj bo cię ojciec dyrektor Walter wywali z roboty. To ty nie wiesz w jakiej ty telewizji pracujesz? W TVN się nie atakuje PO tylko się je usprawiedliwia!!! I pokazuje Macierewicza, żeby zwiększyć efekt usprawiedliwienia. Lemingi to przełknął.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Miecugow sam się nie nadaje do rządzenia. Ludzie co i rusz dzwonią do Szkła Kontaktowego i mówią: "panie - dość tej polityki na okrągło - pokazujcie zwyczajne wiadomości i normalne audycje oraz filmy dla ludzi!!", a on twierdzi że jego stacja puszcza tę "sieczkę" na wyraźne życzenie telewidzów... A jaką ma wściekłą minę jak ktoś z czymś takim dzwoni... :-D

Komentarz został ukrytyrozwiń
 Jolka
  • Jolka
  • 22.09.2012 21:16

No tak , to bardzo ważne aby się obrażać na PO .....
długi termin oczekiwania na zgodę na budowę !!!! Miecugow czeka na zgodę ?
@ Panie autorze a dlaczego pan nie dał tytułu swojego artu ....PiS to sekciarze , Miecugow na nich nie zagłosuje.
Pan też jest sekciarz.