Facebook Google+ Twitter

Miedwiediew o swojej prezydenturze: Zwiększyłem swobody obywatelskie

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-04-24 19:53

Dmitrij Miedwiediew jest dumny, że w czasie jego prezydentury udało się obronić obywateli przed kryzysem gospodarczym i nie dopuścić do pauperyzacji społeczeństwa.

Dmitrij Miedwiediew / Fot. Presidential Press and Information Office, Kremlin.ru,  licencja CC 3.0 Prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew za dwa tygodnie opuszcza Kreml. Ustąpi miejsca Władimirowi Putinowi, który wygrał niedawne wybory prezydenckie.

Prezydent zwołał Radę Państwa, na której podsumował swoją czteroletnią prezydenturę i przedstawił priorytety na kolejne lata (w skład Rady Państwa wchodzą przywódcy z 83 regionów). Miedwiediew uznał, że największym sukcesem jego rządów było zwiększenie swobód obywatelskich. Twierdzi, że kieruje się zasadą więcej wolności dla każdego. Dodał, że aktualne nadal jest jego hasło, które mówi "wolność jest lepsza od zniewolenia".

"Głównym wrogiem Rosji jest korupcja i nie cofniemy się w wojnie z nią, w walce tej pomoże modernizacja gospodarki i otwartość władz" - czytamy wypowiedź Miedwiediewa w serwisie interia.pl.

Modernizacja Rosji to szereg zmian przy których jest potrzebna współpraca z innymi krajami. Oznajmił, że będą kłaść większy nacisk na integrację z Unią Europejską.

"Nie ma nic złego w przejmowaniu nawyków gospodarczych i politycznych"- podkreślił Miedwiediew.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

red
  • red
  • 24.04.2012 20:30

A łaskę zrobił ? - społeczeństwo go do tego zmusiło .Protesty odniosły skutek!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.